Wpis z mikrobloga

@Planeta_odebete2: Ostatni raz Ci odpisuje. Jak widzę kampania prezydencka dudy trwa. Siedzę tu 8 lat i wiem, jak piszę przeciętny wyborca pisu, a jak troll lizodup. Konto założone pół roku temu, żeby nie było zielonki, rozpoczęcie aktywności 2 tyg temu tylko w tematach politycznych i propisowskich. Usuń konto to jest żałosne.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy wiesz, ale ustawy sądowe, Duda wetował ku ogólnemu wkurzeniu prawicy, w tym i moim, osobistym.


@Planeta_odebete2: a potem i tak weszłyu w życie po kosmetycznych zmianach, więc wiesz, ile warte jest takie weto? Ziobro.

Połowę zawetowanych ustaw Duda zawetował jeszcze za rządu Kopacz, bo ich debil nie zrozumiał, co sam przyznał.
  • Odpowiedz
Połowę zawetowanych ustaw Duda zawetował jeszcze za rządu Kopacz, bo ich debil nie zrozumiał, co sam przyznał.


Nope. To ty nie zrozumiałeś wypowiedzi PADa

Ustaw PiS, Duda zawetował 5. Komorowski: 3. Jednego nazywacie długopisem, drugiego nie.

Swoją
Planeta_odebete2 - > Połowę zawetowanych ustaw Duda zawetował jeszcze za rządu Kopacz...
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: mi wystarczą tendencje sondaży i to, że teraz takie trolle jak ty muszą się zesrać żeby przebić się na wykopie a taki obrazek pokazujący Dudę jako przygłupiego długopisa ma prawie 2k plusów XD
  • Odpowiedz
taki obrazek pokazujący Dudę jako przygłupiego długopisa ma prawie 2k plusów XD


Nie chciałbym siać defetyzmu, ale kurde... przed parlamentarnymi, też codziennie były tu takie nieprawidłowo otagowane obrazki. Potem szok i niedowierzanie, bo wykop jest tak reprezentatywny dla całości społeczeństwa, jak szkoła specjalna w Pcimiu, dla systemu oświaty.

@su1ik:
  • Odpowiedz
@su1ik:

W socjalizmie, wcale PiS nie przegonił pseudoliberalnego PO, na które sam kiedyś głosowałem, gdy mieli postulaty 3X15. Później mi trochę przeszło, gdy zaczęli dokręcać fiskalną śrubę, wcale nie słabiej niż teraz. Na dodatek reprezentując zagraniczny interes i okraszając to lewactwem światopoglądowym. Od socjaluchów z PO, wolę jednak socjaluchów z PiS.
  • Odpowiedz