Wpis z mikrobloga

@Planeta_odebete2: zagłosuje na każdego poza PiS. Jednak w Polsce nie może rządzić jedna partia która ma marionetkowego prezydenta (a każda rządzącą takiego wystawi). Najlepszym kandydatem z największymi jajami jest jednak kosniak
  • Odpowiedz
@su1ik:

hehe. Pisze to gość, który chce poprzeć kandydatkę siły, która do europarlamentu wprowadziła Millera i Cimoszewicza, który gościem z jajami, nazywa kandydata partii będącej bezpośrednim spadkobiercą ZSL? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przyznam, że parsknąłem śmiechem.
  • Odpowiedz
Zawetował 5 ustaw PiSu. Bronek zawetował 3 ustawy PO. Masz to wyżej napisane. I sam jesteś kłamczuszek.


@Planeta_odebete2: To komu Komorowski zawetował 4 ustawę, jak był prezydentem jedynie za PO-PSL, która miała większość i decydowała o kształcie ustaw?

Czyli jednak 5:4, a nie 9:4...
  • Odpowiedz
To komu Komorowski zawetował 4 ustawę, jak był prezydentem jedynie za PO-PSL, która miała większość i decydowała o kształcie ustaw?

Czyli jednak 5:4, a nie 9:4...


Nawet, gdyby tak było, to wciąż przewagę ma ten, którego nazywacie "długopisem".

Ale tak nie jest ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Tym razem jednak był to projekt obywatelski.


@Planeta_odebete2: ale bez poparcia PO-PSL nie stałby się ustawą (wiele projektów obywatelskich trafiło do kosza/zamrażarki) - więc to oni ją ostatecznie firmowali. Więc nie żadne 9:4, tylko 5:4... Ale to już nie brzmi tak ładnie, co kłamczuszku?
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik:

mogłoby być równie dobrze 5:5 i nie miałoby to żadnego znaczenia, bo i tak dowodzi to waszych podwójnych standardów. Jeden, to "długopis", drugi - "niezależny polityk". Fakty natomiast są takie:

9 wet "długopis" Duda, w tym 5 wet przeciwko swoim. 4 weta Bul, w tym 3 przeciwko swoim i jeden przeciwko projektowi obywatelskiemu, przegłosowanego przez swoim. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz udowadniaj mi, że
  • Odpowiedz
A teraz udowadniaj mi, że 5<3 czy nawet 5<4, niech ci będzie. Bo przecież traktujesz obydwu równo, nie stosujesz podwójnych standardów, prawda?


@Planeta_odebete2: przecież od zawsze pisałem, że Duda zawetował więcej ustaw. A udowodniłem jedynie, że kłamałeś, pisząc, w kontekście zawetowanych przez Dudę ustaw PiSu, 9:4...

@Planeta_odebete2: Ciekawostka: Andrzej Duda, zawetował więcej ustaw PiSu, niż niezależny Bul
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik:

A udowodniłem jedynie, że kłamałeś, pisząc, w kontekście zawetowanych przez Dudę ustaw PiSu, 9:4...

To teraz mi POKAŻ PALCEM, gdzie napisałem, że zawetował tyle ustaw PISU, a nie ogólnie USTAW, albo przestań mnie nazywać kłamcą, oszuście i manipulatorze. Wszystko wyżej opisałem dokładnie.

Z niecierpliwością czekam na cytat. Elo.
  • Odpowiedz