Wpis z mikrobloga

@boostasio: w sumie to głównie za jego działania po powrocie z nart (poszedł na izbę przyjęć zrobić sobie teścik na koronawirusa co poleca wszystkim obywatelom xD)
  • Odpowiedz
@kicioch: no w sumie to zachowuje się trochę jak ignorant, ale może jako lekarz ma większą wiedzę. Tak czy inaczej powinien bardziej uważać na słowa, bo zaraz przychodnie zaleją Grażyny z kaszlem, które będą żądały badania na kononowirusa, bo Grodzki tak mówił xD
  • Odpowiedz
@PJakPrzegryw: > Olejnik chyba się boi że Grodzki przyniósł prezent w postaci #koronawirusa dlatego tak szczegółowo pyta.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na co potwierdzeniem jest jej przepiękna Freudowska pomyłka, gdy stwierdziła że w Polsce jest 24 przypadki, czyli 22 oficjalne plus Olejnik i Grodzki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@restecp: Ja nie podważam jego wiedzy czy doświadczenia ale idąc do tv i polecać wycieczkę na izbe przyjęć żeby zrobić sobie test na koronawirusa jest idiotyzmem, a zrobił to tylko po to by pokazać palec PISowcom.
  • Odpowiedz
@kicioch: No bo on poszedł do szpitala zakaźnego. To może ma sens, bo nawet w oficjalnych komunikatach na początku było że można się zgłosić osobiście na oddział zakaźny XD Ale on powiedział to tak, że zrozumiałem jakby on poszedł do pierwszej lepszej przychodni i powiedział elo, wróciłem z Włoch może mam korona może nie mam, zróbta mi test XD

@slawomir-martyniuk: Złoto w #!$%@?, chciałbym to mieć tylko po
  • Odpowiedz