Wpis z mikrobloga

CO TO JEST BLACKPILL?
BLACKPILL 101 - PRAWDA I FAŁSZ - WERSJA DLA NORMIKÓW


1. Fałsz - Blackpill twierdzi, że kobiety (tzn. loszki) są "złe".
Prawda - Blackpill twierdzi, że w dobie turbofeminizmu, e-thotingu, betaorbiterów, pro-kobiecych ustaw i tindera kobiety mają o wiele lepszą sytuację na rynku matrymonialnym.

2. Fałsz - Blackpill nie ma żadnych podstaw naukowych, to tylko pasty i anegdoty z Internetu pisane przez ludzi z zaburzeniami psychicznymi.
Prawda - Blackpill opiera się na dziesiątkach, skrupulatnie przeprowadzonych, akademickich badan naukowych z zakresu socjologii, chemii, biologii i innych dziedzin. Oto przykładowa lista ponad 100 badań i ich wyróżnione z punktu widzenia blackpillu twierdzenia: https://www.wykop.pl/wpis/43343363/blackpill-essentials-podsumowanie-macie-tutaj-wszy/
Większość pochodzi z reddita: https://www.reddit.com/r/BlackPillScience/

3. Fałsz - Blackpill można sprowadzić do zdania, że: Chady (tj. atrakcyjni fizycznie mężczyźni) r00chają wszystko, loszki to c00rwy
Prawda - Te komiczne spostrzeżenia są niepoważne i nie oddają naukowego charakteru blackpillu. Blackpill uczy, że w obecnych czasach na rynku matrymonialnym wygląd ma pierwszorzędne znaczenie, szczególnie w oczach kobiet i jest ważniejszy niż "charakter", "gra" (tzn. sztuka podrywu, w tym nauczona przez PUAowców), albo "pewność siebie".

4. Fałsz - Blackpill skazuje nie-chadów na zamknięcie się w piwnicy i użalanie sie na sobą.
Prawda - Blackpill nie implikuje żadnego zachowania. To Ty decydujesz co z nim zrobisz. Możesz looksmaxować, albo zamknąć się w piwnicy na 3 miesiące - to zależy od Ciebie.

5. Fałsz - Blackpill to urojenia przegrywów siedzących w piwnicach, adorujących się w swoim kole spie&@#nia, miejskie legendy i hiperbole frustratów.
Prawda - Blackpill to spójny i dobrze udokumentowany zbiór uwag w przedmiocie relacji damsko-męskich, rynku matrymonialnego i doboru natrulanego gatunku Homo Sapiens.

6. Fałsz - Blackpill mówi, że jeśli jesteś brzydki to oznacza to wyrok śmierci, nie warto nic robić a robienie czegokolwiek, by polepszyć swoją sytuację to "cope" - psychologiczny mechanizm obronny, wybierany przez człowieka zamiast bolesnego zderzenia z rzeczywistością.
Prawda - Fora poświęcone lookismowi pełne są sposobów looks/money/statusmaxxingu. Blackpilowcy piszą sążniste elaboraty na temat tego co jest a co nie jest copem.

7. Fałsz - Wszystkie posty blackpillowców pisane są w 100% na poważnie
Prawda - Hiperbola to środek, który nierzadko ma na celu przekazać myśl przewodnią blackpillu w humorystyczny sposób.

8. Fałsz - Wszyscy blackpillowcy to sfrustrowani incele, trolle i ludzie z zaburzeniami psychicznymi
Prawda - Blackpillowcy reprezentują szerokie spektrum społeczeństwa. Są tu incele, failed normie oraz zblackpillowane chady, prawaki i lewaki, wierzący i ateiści, Żółci, czarni, biali etc.

9. Fałsz - zagłębianie się w tematykę blackpillową prowadzi tylko do zrycia bani i depresji.
Prawda - Wielu ludzi po połknięciu blackpillu poznaje źródła swoich kłopotów i jest w stanie poprawić swój los.

10. Fałsz - Ludzie w środowiskach blackpillowych to w zdecydowanej większości naziści, komuniści i inni ekstremiści.
Prawda - Zdecydowania większość ludzi w środowiskach blackpillowych ma nieekstremistyczne przekonania.

ADDENDUM: W szerszym kontekście "blackpill" należy do interenetowo-memowej kategorii "tabletek" (ang. pills). Wyróżniamy przede wszystkim:
Whitepill - optymistyczne fakty i spostrzeżenia w jakiejś dziedzinie, wskazujące, że nie jest ona tak zła na jaką wygląda. Nie jest to normicki #bluepill z poradami w rodzaju "uderz pięścią w stół, weź prysznic, uśmiechaj się słonko". Książki w rodzaju: "Factfulness, dlaczego świat jest lepszy niż myslimy" etc.
Redpill - odkrywcze, drugie dno pewnych spraw, wskazanie ukrytych mechanizmów działania pewnych rzeczy, instytucji, zjawisk, których większość ludzi nie jest świadoma. Knowyourmeme.com definiuje redpill jako: Czerwona pigułka to metaforyczny termin używany do opisania objawienia nieprzyjemnej prawdy rzeczywistości w szerokim zakresie kontekstów. (Np. Neo połykający czerwoną tablektę w "Matrixie", Banki Centralne w sojuszu z państwem i pieniądz fiducjarny jako rzeczywista przyczyna pauperyzacji klasy średniej, a nie bluepillowy dziki kapitalizm, wygląd jako istotny czynnik w relacjach z kobietami).
Bluepill - skrajny na dychotomicznej osi względem redpilla. Pospolite oczywistości deklaruje przez zwykłych, niezredpillowanych śmiertelników. Pozostawanie w stanie iluzji. "We współczesnym społeczeństwie kobiety maja nadal gorzej, weź się w garść!".
*Blackpill Knowyourmeme,com definiuje blackpill jako "metaforyczny termin często używany do opisania zestawu wierzeń często związanych z nihilizmem, fatalizmem i defetyzmem." Gorzkie prawdy na temat marności świata. W temacie dziewczyn i związków jest to spostrzeżenie, że wygląd nie jest tyle istotny, co ma PRYMARNE znaczenie, a kobiety ślą dziesiątki listów miłosnych do przestępców, o ile są przystojni. Najmocniejszy blackpill to tzw. Hiroshima -Nagasaki Blackpill**.
UWAGA: Filmiki Syryjczyka Saint-Hamudiego to wygłupy a nie rzeczywisty blackpill, gość nie jest przegrywem, to wysoki, dynamiczny normik z poczuciem humoru.
Istnieją jeszcze inne, mniej znane pille np. Ironpill, greenpill, purplepill etc. Nie są jednak ważne w dziedzinie związków.

Fora w temacie inceli i przegrywów: looksmax.me, lookism.net, incels.co, incels.net
Kanały youtube w dziedzinie wglądowego redpilliu, blackpillu:
https://www.youtube.com/user/FACEandLMS - Szczególnie polecam! Wjedzie w najpopularniejsze tam macie serię podstawowych faktów w dziedzinie blackpillu.
https://www.youtube.com/channel/UCeJiO2izpYa-1oVzJgV70wg - Attraction Theory
https://www.youtube.com/channel/UC5tEELgWBfKbA9fVPRzBzPQ - Coach Red Pill
https://www.youtube.com/channel/UCV3oX6B8Uq8VMh_L5zStVfg - Incel TV

https://incels.wiki/w/Main_Page - jedna z incelowych wikipedii.
@Blackpill_RAW - pionier blackpillu na wykopie

Dokładam swoją cegiełkę do popularyzacji blackpillu i innych tabletek. Dziękuję za lekturę.
Obserwuj #danzinger

#przegryw #blackpill #redpill #nauka #stulejacontent ##!$%@? #chad #tfwnogf #podrywajzwykopem #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #codziennyblackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lka #seks #tinder
Danzinger - CO TO JEST BLACKPILL? 
BLACKPILL 101 - PRAWDA I FAŁSZ - WERSJA DLA NORMI...

źródło: comment_1583574549IssJs2GC8OKhw8LZIFitoM.jpg

Pobierz
  • 63
Prawda - Blackpill twierdzi, że w dobie turbofeminizmu, e-thotingu, betaorbiterów, pro-kobiecych ustaw i tindera kobiety mają o wiele lepszą sytuację na rynku matrymonialnym.

Prawda - Blackpill opiera się na dziesiątkach, skrupulatnie przeprowadzonych, akademickich badan naukowych z zakresu socjologii, chemii, biologii i innych dziedzin. Oto przykładowa lista ponad 100 badań i ich wyróżnione z punktu widzenia blackpillu twierdzenia:


@Danzinger: Zgodnie z punktem pierwszym turbofeminizm, e-thoting i betaorbiterzy istnieją wg filozofii black pill.
Bardzo dobry opis. Jednak mimo że zgadzam się z założeniami blackpillu, to jest jedna ważna rzecz z którą mocno się nie zgadzam a jest dookoła popularna. Ludzie tutaj wierzą że żyjemy w jakiejś dystopii gdzie właściwie tylko Chad dostaje to co chce a inni są jak niewolnicy. Tak wcale nie jest. Według mnie to jest jakiś cope w inną stronę, próbujący scharakteryzować nas samych jako przeciętniaków w walce z jakąś super elitą,
Hamudi wysoki? Wedle najrzetelniejszych danych ma około 170 cm tyle co przeciętny Syryjczyk. Rozbraja mnie jego ksywa którą sam sobie nadał. - The Syrian subhuman. Szkoda, że zdjęli jego kanał. Kupa śmiechu była pod warunkiem, że ktoś potrafi wyłapać sarkazm


@Blackpill_RAW:

Mogłem się pomylić. Na filmach wyglądał raczej na 180 cm, tak też pisali na paru forach, ale skoro z poważnego searchu wynika coś innego to pewnie tak jest.
Boże co za rak, największe głupoty jakie czytałem, jeszcze te badania panie, niech zbadają całą populacje ludzką to wtedy będzie bardziej prawdziwe a nie takie pierdoły


@IsDaddyHome:

Rozumiem, że aby stwierdzić, że cegły co do zasady może spaść z dachu na głowę, to musiałbyś spuścić wszystkie cegły na świecie ze wszystkich dachów na świecie?

Kobietą podobają się przystojniejsi. I tyle.

Odsyłam do badań: https://www.wykop.pl/wpis/43343363/blackpill-essentials-podsumowanie-macie-tutaj-wszy/
Czasopisma naukowe to nie akademickie badania. Serio trzeba mieć jakiś gwóźdź w głowie żeby wierzyć w takie cuda xD


@TypowyRobert:

Nie wiesz za bardzo o czym piszesz prawda? Nie ja mam na myśli jakiegoś focusa tylko punktowane pisma medyczne i socjologiczne, gdzie badania przeprowadzali uczeni akademicy, po prostu zajrzysz w te badania i skończ ten denial.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Danzinger: Przepraszam nie chce marnować mojego czasu i komórek mózgowych na biadolenie które widziałem setki razy powtarzane tu na wykopie które mają małe poparcie w rzeczywistości lub są tak maksymalnie wykręcane pod swoją tezę żeby pasowało do światopoglądu. Miłego popołudnia.
Przepraszam nie chce marnować mojego czasu i komórek mózgowych na biadolenie które widziałem setki razy powtarzane tu na wykopie które mają małe poparcie w rzeczywistości lub są tak maksymalnie wykręcane pod swoją tezę żeby pasowało do światopoglądu. Miłego popołudnia


@TypowyRobert:

Typowy Cope. Dziesiątki badań, setki godzin spędzonych na merytorycznym serach, walce z szurstwem i wywiadów środowiskowych na forach. Ale przyjdzie kolega i napisze, że nie masz racji, bo ja ją mam.
Danzinger - > Przepraszam nie chce marnować mojego czasu i komórek mózgowych na biado...

źródło: comment_1583585039NdC08ednUBW9EIJqM3hDYt.gif

Pobierz
@Danzinger: Nie wiesz co podoba się wszystkim kobietom, porównywanie ludzi do cegieł to zbyt daleko idące wnioski, cegła nie myśli ani nie czuje wysil się na lepsze porównanie, przystojność racja, ale dla jednej możesz być przystojny(atrakcyjny) a dla drugiej nie, innej spodoba się koleś o innym wyglądzie, cechach, na to blackpill jakoś nie ma argumentów
Nie wiesz co podoba się wszystkim kobietom, porównywanie ludzi do cegieł to zbyt daleko idące wnioski, cegła nie myśli ani nie czuje wysil się na lepsze porównanie, przystojność racja, ale dla jednej możesz być przystojny(atrakcyjny) a dla drugiej nie, innej spodoba się koleś o innym wyglądzie, cechach, na to blackpill jakoś nie ma argumentów


@IsDaddyHome:

Ja nie twierdzę, że Oskar Klaudiusz Deweloperski podoba się wszystkim kobietom. Różnym kobietom może się podobać
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Danzinger:

Mam nadzieję, że któregoś dnia dojdzie do Ciebie nasza blackpillowo-redpillowa Epifania.

Prawda jest córką czasu

Widzę, że zdrowo w główce. Nic dziwnego, że wielu z was ciągnie do faszyzmu, kultu śmierci. Ludzie skrajnie pesymistyczni, antagonizujacy cały świat przeciwko sobie, nie mający nic do stracenia. Polecam dobrego psychiatrę, zanim usłyszymy o Tobie lub innym podobnym w wiadomościach.