Wpis z mikrobloga

Mam świetną historię która nadaje się tu pod #2jednostkowe0integracyjnych, a jest związana z #paczkomaty #inpost xD

Różowa poszła odebrać paczkę, wraca przerażona, że odbierając paczkę #!$%@?ła otwarciem od skrytki panią w łeb. Jak to możliwe? Już Wam opowiadam!

Ano, jak się odbiera z paczkomatu, przy którym ktoś stoi, akurat w momencie gdy nasza paczka jest nad ekranem (pic rel)... resztę sobie dopowiedzcie xD
Pani w szoku z rozciętym czołem stała zszokowana nie wiedząc chyba co zrobić jeszcze dłuższą chwilę :D

Pic rel, taki paczkomat, nad czytnikiem jest właśnie skrytka, i otwierając z apki sami wiecie co się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@paczkomaty_pl weźcie ogarnijcie jakieś ostrzeżenie jeśli paczka jest akurat w tym miejscu bo zaraz Was ludzie dojadą :D
Rabusek - Mam świetną historię która nadaje się tu pod #2jednostkowe0integracyjnych, ...

źródło: comment_1583402441oyyFezX1qpMUvaybXprLNU.jpg

Pobierz
  • 179
@Rabusek: Nie tylko w tym jednym miejscu jest problem - jak ja otwierałem swoją skrytkę, to akurat koleś przemieszczał się sięgnąć po swoją, w momencie jak się schylał otworzyła się moja i #!$%@?ł w drzwiczki łbem.
Także brawo @paczkomaty_pl

Gość jeszcze miał do mnie pretensje - jakbym #!$%@? wiedział kiedy dokładnie i która się otworzy xD

Najlepsze jest to, że jak ktoś klika sobie w ekranik, a my za jego plecami