Wpis z mikrobloga

Mam świetną historię która nadaje się tu pod #2jednostkowe0integracyjnych, a jest związana z #paczkomaty #inpost xD

Różowa poszła odebrać paczkę, wraca przerażona, że odbierając paczkę #!$%@?ła otwarciem od skrytki panią w łeb. Jak to możliwe? Już Wam opowiadam!

Ano, jak się odbiera z paczkomatu, przy którym ktoś stoi, akurat w momencie gdy nasza paczka jest nad ekranem (pic rel)... resztę sobie dopowiedzcie xD
Pani w szoku z rozciętym czołem stała zszokowana nie wiedząc chyba co zrobić jeszcze dłuższą chwilę :D

Pic rel, taki paczkomat, nad czytnikiem jest właśnie skrytka, i otwierając z apki sami wiecie co się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@paczkomaty_pl weźcie ogarnijcie jakieś ostrzeżenie jeśli paczka jest akurat w tym miejscu bo zaraz Was ludzie dojadą :D
Rabusek - Mam świetną historię która nadaje się tu pod #2jednostkowe0integracyjnych, ...

źródło: comment_1583402441oyyFezX1qpMUvaybXprLNU.jpg

Pobierz
  • 179
  • Odpowiedz
@Rabusek dobra, doczytałam że wołasz plusujacych wpisy zawierające ociupinke krytyki skierowanej w twoją stronę, więc tym bardziej pytam po #!$%@? mnie wołasz do swoich dyskusji xDDD
  • Odpowiedz
@Rabusek: 2 bordo pod rząd co musi odpowiedzieć na każdy komentarz ale wołania plusujących dawno nie było. Weźcie se znajdźcie życie poza internetem i zostawcie mnie w spokoju XD
  • Odpowiedz
xD wystarczy pokazać w apce lokalizacje paczki i wyświetlić ostrzeżenie "czy nikogo nie ma przy skrytce", ale tak, do wymyślenia tak skomplikowanego fixa trzeba było dłużej pomyśleć xD

i to pomimo tego ze napisałem to kilka komentarzy wyżej


@Rabusek: ej Mirku ale tak jest od początku, zawsze wyświetla ostrzeżenie o kolumnie i rzędzie w których otworzy się skrytka, no chyba że na androidzie jest inaczej, jak będę odbierał kolejną paczkę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakbym chciał czekac to bym nie korzystał z opcji zdalnego otwierania


@staryhaliny: no na pewno oszczędzasz tyyyle czasu, gdy za każdym razem musisz wyjaśniać innym ludziom, że to twoja, a nie ich paczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ksndr: a owszem - podjeżdżam, w kolejce do klawiatury+ekraniku czekają już 3 osoby, w tym jedna żeby nadać paczki (w aucie ma z 10 paczek), a ja CYK otwieram, lapie paczkę i elo.

Ewentualne rzucenie "otworzyłem zdalnie. O proszę tu na etykiecie mój numer telefonu" nie
  • Odpowiedz
@Rabusek: w których miastach macie takie paczkmaty z takimi sprężynami, które potrafią zabić drzwiczkami? XD W Katowicach skrytka się po prostu uchyla delikatnie - niemożliwe byłoby wyrządzić tym komukolwiek krzywdę...
  • Odpowiedz
ej Mirku ale tak jest od początku, zawsze wyświetla ostrzeżenie o kolumnie i rzędzie w których otworzy się skrytka, no chyba że na androidzie jest inaczej, jak będę odbierał kolejną paczkę to Ci nagram (problem jest taki ze u mnie te numery się nie zgadzają nigdy xD)


@KKK1337: sprawdziles film? Nie bylo info o kolumnie ani rzędzie.
Rabusek - > ej Mirku ale tak jest od początku, zawsze wyświetla ostrzeżenie o kolumni...

źródło: comment_15834866892md6KjV8ca8Gw1qGoszj2X.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
kurde wystarczy poczekac az ktos przed nami odbierze swoją paczke i wtedy otworzyc swoja skrytke i odebrac swoja paczke..


@xstempolx: nie, aplikacja jest po to zeby ominąć kolejki, pytalem na infolinii dzisiaj, Inpost zaleca nie stanie w kolejce.
  • Odpowiedz
Po raz n-ty: wtedy cały sens otwierania zdalnego, żeby nie stać kolejce idzie psu w dupę


@staryhaliny: nie cały, bo tylko ten związany ze staniem w kolejce. a te kolejki do paczkomatów wyglądają tak, że czasami sie trafi jakas osoba która po 15 sekundach odchodzi. bez przesady.
dla mnie większym sensem jest to ze w telefonie działa to szybciej i sprawniej (te ekrany dotykowe w paczkomatach to jakies nieporozumienie). Plus
  • Odpowiedz
tylko ten związany ze staniem w kolejce.


@xstempolx: czyli #!$%@? praktycznie najistotniejszy. Bo co jeszcze? Dotykanie guzików? Mogę założyć rękawiczki/pokazać fotokod.

kolejki do paczkomatów wyglądają tak, że czasami sie trafi jakas osoba która po 15 sekundach odchodzi.

Chyba nie wiesz, że paczkomaty nie służa tylko do odbierania paczek i nigdy nie stałeś za kimś kto nadaje 20 paczek.
  • Odpowiedz
@Rabusek: Co do #!$%@?, u mnie te drzwiczki się prawie nie otwierają,czasami trzeba patrzeć na obrazek który sugeruje stronę po której się skrytka otwiera.
  • Odpowiedz
chyba jasno wyrazilem sie na te dwa tematy zanim zadales te pytania..


@xstempolx: tu: "kolejki do paczkomatów wyglądają tak, że czasami sie trafi jakas osoba która po 15 sekundach odchodzi" ??

Twoje doświadczenia z paczkomatami to dowód anegdotyczny, także daruj sobie takie argumenty. Inni mają odmienne doświadczenia - np. ja, który trafiam na nadających paczki. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz