Wpis z mikrobloga

Mam świetną historię która nadaje się tu pod #2jednostkowe0integracyjnych, a jest związana z #paczkomaty #inpost xD

Różowa poszła odebrać paczkę, wraca przerażona, że odbierając paczkę #!$%@?ła otwarciem od skrytki panią w łeb. Jak to możliwe? Już Wam opowiadam!

Ano, jak się odbiera z paczkomatu, przy którym ktoś stoi, akurat w momencie gdy nasza paczka jest nad ekranem (pic rel)... resztę sobie dopowiedzcie xD
Pani w szoku z rozciętym czołem stała zszokowana nie wiedząc chyba co zrobić jeszcze dłuższą chwilę :D

Pic rel, taki paczkomat, nad czytnikiem jest właśnie skrytka, i otwierając z apki sami wiecie co się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@paczkomaty_pl weźcie ogarnijcie jakieś ostrzeżenie jeśli paczka jest akurat w tym miejscu bo zaraz Was ludzie dojadą :D
Pobierz Rabusek - Mam świetną historię która nadaje się tu pod #2jednostkowe0integracyjnych, ...
źródło: comment_1583402441oyyFezX1qpMUvaybXprLNU.jpg
  • 179
Pani w szoku z rozciętym czołem stała zszokowana nie wiedząc chyba co zrobić jeszcze dłuższą chwilę :D


@Rabusek: Co za bajkopisarz. Pomyśl przez chwilę ile to siły trzeba żeby gładką blachą rozciąć skórę. Poza tym drzwiczki po automatycznym otwarciu nie są w stanie nawet się do końca otworzyć, ledwo się uchylają. Myślisz, że żaden inżynier nie pomyślał o tym aby drzwiczki nie "strzelały" ludziom np. po jajach? Robisz z wykopków debili.
Myślisz, że żaden inżynier nie pomyślał o tym aby drzwiczki nie "strzelały" ludziom np. po jajach?


@KierownikMietek: pracuje w IT, jestem w stanie to sobie wyobrazić.
Przeczytaj komentarze, nie jestem jedyny, panie najmądrzejszy xD
nie lepiej zablokować zdalne wyciąganie gdy ktoś korzysta z ekranu lub też właśnie chce swoją paczkę wyjąć przez aplikację?


@sunkillmoon: I jak to widzisz? Stoi ktoś przy ekranie, kończy, ja wtedy, poza kolejką, zaczynam otwierać, a ten w kolejce co, zaczyna mnie ganiać, PANIE KOLEJKA JEST?

nie, lepiej pokazać gdzie się otworzy, zrobić jakieś odliczanie (nawet do 3), i prośbę o upewnienie się że nikogo tam nie ma
z reszta Ty otwierasz kliknięciem w telefonie i Tobie to zajmuje 10 sekund. Może poczekać.


@sunkillmoon: nie mogę, jak muszę poczekać to odinstalowuje apke i odbieram tradycyjnie, a na tym inpostowi nie zalezy.
u nas wystarczy podejść z paczkomatem z otwartym kodem QR - równie szybko i bezboleśnie :)


@sunkillmoon: a jak masz 7 paczek do odbioru? Będziesz przerzucać?

W apce klikam "kolejna paczka" i kolejna się otwiera. Super wygodne, jak mam duzo do zamowienia to tylko do paczkomatu teraz
@sunkillmoon: jeśli mam czekać, odinstalowuje apke bo juz nie jest tak atrakcyjna jak była gdy moglem otwierać poza kolejką

i to jest myślenie statystycznego usera, dlatego inpost na to nie pozwoli ;)
@Rabusek: Raz koleś mi zwinął moją paczkę. Moim zdaniem jest super, tylko należy lepiej oznaczyć te paczki bo "14 rząd 7 wiersz ma się nijak" do pewności - nikt tego nie liczy. Można je poprostu ponumerować albo nakleić odpowiednie symbole - np. Twoja skrytka z symbolem słonia.