Wpis z mikrobloga

Mam świetną historię która nadaje się tu pod #2jednostkowe0integracyjnych, a jest związana z #paczkomaty #inpost xD

Różowa poszła odebrać paczkę, wraca przerażona, że odbierając paczkę #!$%@?ła otwarciem od skrytki panią w łeb. Jak to możliwe? Już Wam opowiadam!

Ano, jak się odbiera z paczkomatu, przy którym ktoś stoi, akurat w momencie gdy nasza paczka jest nad ekranem (pic rel)... resztę sobie dopowiedzcie xD
Pani w szoku z rozciętym czołem stała zszokowana nie wiedząc chyba co zrobić jeszcze dłuższą chwilę :D

Pic rel, taki paczkomat, nad czytnikiem jest właśnie skrytka, i otwierając z apki sami wiecie co się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@paczkomaty_pl weźcie ogarnijcie jakieś ostrzeżenie jeśli paczka jest akurat w tym miejscu bo zaraz Was ludzie dojadą :D
Rabusek - Mam świetną historię która nadaje się tu pod #2jednostkowe0integracyjnych, ...

źródło: comment_1583402441oyyFezX1qpMUvaybXprLNU.jpg

Pobierz
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak wina? Przecież ta osoba zmierzając po swoją paczkę nie wie, że ja otwieram zza jej pleców zdalnie i kiedy schyla się po swoją paczkę zalicza łbem drzwiczki szafki otwartej przeze mnie. Gdzie tu wina tej osoby?!


@staryhaliny: zacytowałem Ci fragment do którego się odnosiłem:
-osoba odbierająca paczkę w sposób tradycyjny widzi w którym miejscu jest jej paczka (na ekranie paczkomatu)
jak bierze nie swoją paczkę, to jej wina, bo
  • Odpowiedz
jak się apka otwiera?


@staryhaliny: U mnie to nigdy nie działało.

Aplikacja mobilna pozwala jedynie na śledzenie statusów przesyłek, ale nie daje możliwości odbioru (oczywiście będąc zalogowanym na ten sam adres email, na który przychodzą maile z
  • Odpowiedz
Przecież te drzwiczki tylko się lekko uchylają.


@zarowka12: serio? Ostatnio korzystałem z kilku różnych na terenie miasta, niemal za każdym razem drzwiczki tak wystrzeliwały, że otwierały się maksymalnie, odbijały, i dopiero potem wracały do stanu "lekkiego uchylenia"

@DOgi: ja bym jeszcze dodał, że apka wymaga włączonej lokalizacji po to, żeby dało rade otworzyć paczkomat tylko będąc w pobliżu, a co jeśli np. chciałbym, żeby brat poszedł do paczkomatu,
  • Odpowiedz
a co jeśli np. chciałbym, żeby brat poszedł do paczkomatu, a ja mu zdalnie otworzę? :P


@AtoMan: Zawsze można zainstalować sobie aplikacje typu fake gps i oszukać aplikacje że jest się przy paczkomacie. Ktoś pisał że tak otwierał komuś z rodziny.
  • Odpowiedz
  • 15
@Rabusek no i po co wymyślacie takie #!$%@?? Drzwiczki wcale nie sprężynują i co do tego nie ma żadnej dyskusji. Nikt nigdy nigdzie nie dostał tymi drzwiczkami w łeb, sami to wymyśliliście
  • Odpowiedz
@Rabusek: BTW co to za paczkomat? Ja co prawda chodzę głównie do trzech, ale żaden się nie otwiera z taką siłą, żeby kogoś skaleczyć xd Drzwi nigdy się nie otwierają na oścież, zawsze są przymknięte. Ewentualnie te pionowe drzwiczki otwierają się z impetem, ale sa na tyle krótkie, że nie ma szans, żeby kogoś dosięgły.
  • Odpowiedz
@Rabusek: Aplikacja, super, wow.
Wnioskuje brak RiGCz'u. Wystarczy zaczekać na swoją kolej, jak osoba poprzedzająca obsługuje paczkomat
  • Odpowiedz