Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 259
Wiecie, co jest plusem wszelkich zagrożeń? Zmiany, zmiany, zmiany...
U mnie w #pracbaza - typowe #korpo gdzie przeklepujemy dane od wielu lat pracownicy zabiegali o home office. Zawsze było nie, nie da się, ciężka ewidencja, nie, bo ochrona danych, brak sprzętu, brak hajsu...
Nagle w przypadku zagrożenia epidemią okazało się, że są w stanie zorganizować home office w tydzień. I jednak da się xD
#2019ncov #koronawirus
  • 31
@wrednakasia: Zazdroszczę. U mnie jest tak pięknie, że nawet nie łamią się przed koronawirusem (mimo iż firma znajduje się w miejscowości z pierwszym potwierdzonym pacjentem w PL ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Taka sama sytuacja, ludzie prosili, pytali, nie codzienne. Nie da rady. O sprzęcie ze strony firmy zapomnij, ugieli się pare razy gdy ktoś przez tydzień prosił, wręcz nie dawał żyć, aczkolwiek ceną było to, że potem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartessns1: U mnie jeszcze doszło to, że właśnie w zeszłym tygodniu przeprowadzano prace na sieci i nie mieliśmy prądu w biurowcu przez kilka godzin, o czym oczywiście zarządca budynku wcześniej nie poinformował. Przez ten cały czas pracownicy nic nie robili, bo _może za chwilę prąd wróci, więc nie idziemy do domu_
@wrednakasia: W jak odcieli prad i pracownicy byli w gotowosci i wasz szef nie mial pojecia o tym, to bedzie mial za was zaplacona kase od zarzadcy. Jezeli poszlibyscie sobie do domow, to jak ma udowodnic, ze pracownik byl w gotowosci, a za gotowosc do pracy i jakies straty kase wyciagnie.