Wpis z mikrobloga

  • 539
#tinder w pigułce. Żeby nie było - nie znam tej Pani, nigdy wcześniej nie mieliśmy kontaktu
#logikarozowychpaskow

Tylko żeby zaraz przegrywy się nie zleciały pisząc "stary ale wymagasz od laski żeby Ci napisała gdzie mieszka, tak się nie robi". No jasne, nie można spytać jak daleko mamy do siebie ale wyzywać kogoś to już można, co nie bialorycerzyki?
Bunch - #tinder w pigułce. Żeby nie było - nie znam tej Pani, nigdy wcześniej nie mie...

źródło: comment_1583120783SjYMpBHLWjcWUBinvNkK94.jpg

Pobierz
  • 232
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bunch: ale typie XD zrozum, że kobiety trochę inaczej reagują na jakiekolwiek pytania, przy których udzielenie odpowiedzi może być dla nich ryzykowne, bo po prostu muszą być trochę bardziej ostrożne. Odpisała może nie najpiękniej, ale to ty byłeś pierwszym, który wyskoczył z "zaczyna się", jeszcze z jakimś upośledzonym wielokropkiem. Musisz zaakceptować to, że jednak towarzysko wypadasz słabo, jesteś lekko s---------y jeśli tak prowadzisz rozmowy - panny to odstrasza.
  • Odpowiedz
@chrominancja: @ediz4:
ja lata temu tez mialem okazje poznac typa stalkera ktory stalkowal laski ze swojgo roku studiow, nawet dostal za to wyrok w koncu i zakaz zblizania sie. takze raczej swirow to ja bym sie spodziewal na zywo a nie przez neta.

tez juz kiedys opisywalem na wykopie swoja sytuacje z laska. w skrocie ogladalem pokoj na wynajem wlasnie w krk i po kilku miesiacach spotkalem sie przypadkowo z laska ktora mieszkala w tym mieszkaniu (tzn mielismy razem mieszkac,jakbym sie zdecydowal na pokoj) no i w trakcie gadki generalnie laska sie juz prawie do mnie przytulala, po czym z rozmowy pokleilem fakty i przypomnialo mi sie ze bylem ogladac ten pokoj w jej chacie no i od razu lasce powiedzialem o tym, ta sie nagle odsunela jakbym jej k---a 10 lat szukal i w koncu ja znalazlem haha na koniec kazalem jej isc do domu jak mysli ze ja specjalnie wystalkowalem i tak nie byla specjalnie ladna a umawialem sie z nia na zabicie nudy. wiec generalnie jak poszla do domu to juz mialem totalnie w nia w----------e i dobrz bo gdzie to sie spotykac z takim obsrancem.

innym razem tez w krk spotkalem sie z karyna, tez dla zabica nudy, umowilismy sie neutralnie nad wisla, laska przyszla przygotowana jakby k---a od poczatku miala mi powiedziec ze idzie do domu, gotowa sciema ze idzie na basen reczniki do torbki nawet ze soba wziela, tak mi sie smiac chcialo z
  • Odpowiedz
@Bunch: Patrząc na jej reakcje i reakcje niektórych wykopowiczów to wcale się nie dziwię już przegrywom, bo naprawdę można zostać p-----------m przez takich ludzi, którzy od razu przypinają łatkę creepy do zwykłego zagadania.
  • Odpowiedz
@Bunch: p----------y przewrażliwieniec i księżniczka z typu ''jak ten śmieć śmie śmieć''. Niestety, większość tam taka jest.
Mamy p------e czasy wystraszonych i przewrażliwionych ludzi, którzy boją się odpowiedzieć na pytanie w jakiej dzielnicy mieszkają, bo na pewno zaraz zabijo i zgwałco XD.
Nic nie można powiedzieć, o nic zapytać, bo zaraz ''creep''. Sreep k---a - zagadałeś w sposób jaki uważasz za słuszny, a ta ma kija w dupie, więc to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Bunch: ale się zesrała paniusia XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ŚMIECI SIĘ SAME WYNIOSŁY, od razu wiadomo że p--------a.
Ale pewnie jakby mokebe albo chad z kwadratową szczęką zapytał, gdzie mieszka (w jakiej dzielnicy) to cipcia by każdą w mieście wymieniła, żeby tylko pasowało do prawdziwego samca.
Co by to nie było, jebnięta jakaś, szkoda ekranu w telefonie na takie cipcie.
  • Odpowiedz
@Bunch: muszę stanąć w jej obronie, bo laski nie lubią jak się zaczyna rozmowę od "no nareszcie nas sparowało..." Zacząłeś jak uległy desperat i się dziewczyna przestraszyła, że będziesz ją śledził jak ci poda adres.
  • Odpowiedz