Wpis z mikrobloga

  • 539
#tinder w pigułce. Żeby nie było - nie znam tej Pani, nigdy wcześniej nie mieliśmy kontaktu
#logikarozowychpaskow

Tylko żeby zaraz przegrywy się nie zleciały pisząc "stary ale wymagasz od laski żeby Ci napisała gdzie mieszka, tak się nie robi". No jasne, nie można spytać jak daleko mamy do siebie ale wyzywać kogoś to już można, co nie bialorycerzyki?
Pobierz Bunch - #tinder w pigułce. Żeby nie było - nie znam tej Pani, nigdy wcześniej nie mie...
źródło: comment_1583120783SjYMpBHLWjcWUBinvNkK94.jpg
  • 232
@Bunch: załóż konto na #tinder, atakuj i obrażaj wszystkich zainteresowanych. Jeszcze powinna screeny robić i wytaczać masowe procesy o stalking i molestowanie seksualne ()
@Curus_Bachleda:
Witam Pana, który zamiast przyznać się do błędu usiłuje obrażać innych kiepskim sarkazmem. Życzę szczęścia w życiu z takim podejściem.
Na naukę pisowni części mowy z "nie" miałeś czas w pierwszych klasach podstawówki - jeśli nie pojąłeś wtedy kilku prostych zasad to ja już nic nie poradzę.
i wy sie serio dziwicie ze nie ruchacie? xd

To moze po kolei:


1. Juz po pierwszej wiadomości wyszedłeś na creepa mówiąc że tylko czekałeś aż da w prawo

2. Pytanie o dzielnice w pierwszej wiadomosci jest po prostu niestosowne, tym bardziej że już po pierwszym zdaniu mogła stwierdzić że jesteś jebnięty.

3. To co odpisała tj "moja sprawa" nie bylo chamskie zarazem to co ty jej po tym odpisałeś było. Laska
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bunch: Nie słuchaj tego srania wsiokom się wydaje że krakowska dzielnica ma wymiar jednej przecznicy xD, jak ktoś był tam i rozumię o jaki obszar chodzi wtedy wychodzi #!$%@? księżniczki
@Bunch: kiedyś miałem 2km odległości, podane miasto, wiem gdzie mieszkam, wiem co jest obok mnie. :D zapytałem dziewczynę, czy mieszka tu i tu. Odpisała, że jestem psychostalkerem i mam nie pisać bo zgłosi mnie na policje. Ja **** tępe dzidy bez jakiekolwiek wiedzy, orientacji w terenie, logiki. Dobrze, że wcześnie pokazała jak to jest być amebą.
@xer78:
Już nie wspominając o takich drobnostkach jak stawianie przecinka przed zdaniem podrzędnym rozpoczynającym się od "bo". Kto by się tam interpunkcją przejmował? Nie będzie czasu, żeby zwracać ludziom uwagę na błędy gramatyczne.