Wpis z mikrobloga

  • 7
@Bunch tez bym się poczuła dziwnie jak koles w pierwszej wiadomości by mi wytknął, że dlugo juz siedzę na tinderze a pierwszym pytaniem byłoby gdzie mieszkam. Raczej bym zakończyła rozmowę bo widac, że creep.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@acan123: Dokładnie xD Samo to, że Tinder pokazuje 3km to już wiele i da się to sprawdzić dokładniej bez wychodzenia z domu, ale jak gość pyta po prostu w którym kierunku to zostaje opluty, bo księżniczka nie mogła napisać "sorry, ale nie będę zdradzać takich rzeczy". Musiała go wyzwać od chama, prostaka i psychopaty, bo by nie była sobą.

No i białorycerzyki w natarciu. xD
  • Odpowiedz
dobra sprawdzilem, powiedzmy ze nie idziemy za tinderem, tylko chcemy wystalkowac majke bo powiedziala nam ze mieszka na ruczaju.

mamy do sprawdznia tylko okolo 80tys mieszkancow ruczaju na powierzni 46km2, co to dla nas w koncu to pare blokow i ulic
Ważniejsze osiedla mieszkaniowe:

bloki Powszechnego Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ul. Drukarskiej,
osiedle przy ul. Bobrzyńskiego, zrealizowane w latach 2005–2012[2]
osiedle przy ul. Szuwarowej, zrealizowane w latach 1996–2003[3]
osiedle Zielona Galicja przy
  • Odpowiedz
@Bunch: nic zlego nie napisałeś. Nie zapytales o adres tylko dzielnice. Ten świat jest #!$%@? i nie umie odróżnić normalnego pytania, najlepiej dla nich jakbys napisal co tam. ( ͡° ʖ̯ ͡°), olej ja Mirek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@acan123 dostałem info od tej dziewczyny że to nie ona. Może po prostu teraz jest jej głupio i się nie przyznaje, ale wątpię.
  • Odpowiedz