Wpis z mikrobloga

  • 539
#tinder w pigułce. Żeby nie było - nie znam tej Pani, nigdy wcześniej nie mieliśmy kontaktu
#logikarozowychpaskow

Tylko żeby zaraz przegrywy się nie zleciały pisząc "stary ale wymagasz od laski żeby Ci napisała gdzie mieszka, tak się nie robi". No jasne, nie można spytać jak daleko mamy do siebie ale wyzywać kogoś to już można, co nie bialorycerzyki?
Pobierz Bunch - #tinder w pigułce. Żeby nie było - nie znam tej Pani, nigdy wcześniej nie mie...
źródło: comment_1583120783SjYMpBHLWjcWUBinvNkK94.jpg
  • 232
@rflpl: zdarza sie ale prawdy pewnie sie nie dowiemy.
@maze: nie mam nic wspolnego z opem, oprocz wspolnego zdania na temat tego ze robienie tajemnicy z powiedzenia gdzie sie mieszka jest #!$%@? zwlaszcza jesli jest mowa o prawie 100 tysiecznej dzielnicy milionowego miasta.

#!$%@? moje miasto rodzinne ma mniej mieszkancow to tak jakby mi laska w moim miescie rodzinnym nie chciala powiedziec ze jest z tego samego miasta co ja
@Bunch: Z jednej strony to może być trochę nieprzyjemne, bo ona takich pytań dostaje pełno z czego część jest od mega dziwnych ludzi, a z drugiej, to Polacy mają mega kija w dupach jak się ich pyta o pewne rzeczy.
Gdybym miał co chwila odpowiadać na pytania jakichś gostków skąd jestem, z czego część wręcz by się do mnie dobijała dziwnymi tekstami w stylu ''znajdę cię mała'' albo ''kręcą mnie twoje
@takapani: dokladnie powinien od razu napisac zaraz podjade po ciebie moim bmw i zabiore na kolacje pod zlotymi lukami a pozniej na lody, a tak typ chcial byc mily i #!$%@? sprawe.
@acan123: Chce znaleźć bolca, tylko jak co drugi pyta o jej zamieszkanie i część popisuje się durnymi tekstami, to się nie ma co dziwić. Ma nadzieję, że znajdzie kogoś mniej zidiociałego. To nie jest wina twórcy wpisu, że jest jak jest, po prostu faceci na tinderze, to często idioci.
@DanielAquarius: wiem jak jest na takich stronach i wiem jakie sa typy tak samo jakie sa laski.
nie raz nawet rozmawialem na ten temat z roznymi laskami wlasnie na tinderach czy badoo.

niemniej jednak uwazam ze trafienie na typa ktory akurat wybierze ta jedna jedyna laske do stalkowania i faktycznie zacznie to uskuteczniac to rzucajac liczbami z dupy stawiam ze taki koles to 1/1000 przy czym sukowate i chamskie laski to
@Bunch mogłeś uderzyć od innej strony. Zapytać wprost, czy nie chce Ci biegów zmieniać w Twoim luksusowym aucie, na tylnich siedzeniach, bo tylko do tego została stworzona.