Wpis z mikrobloga

Miało być ciężko... więc BYŁO! Wyciskanie 195kg 6x3. Czyli 90% 1RM. A dokładniej to ~89% bo zaraz ktoś się doczepi lol. 2serie wąskim chwytem, 2 serie średnim chwytem (długość kciuka od gładkiej części gryfu) i 2 serie moim zwykłym chwytem, czyli mały palec przy znacznikach od wewnętrznej strony. Z zatrzymaniem na klacie, raz dłuższym raz krótszym, to już i tak wiele i znacząco TUT zwiększa. Na nagraniu po jednej serii każdym chwytem.

I te 195kg 6x3 zrobione w 20minut. Czyli krótkie przerwy jak na 90% 1RM. Ale o to chodzi. Ten trening jest najtrudniejszy z wszystkich moich "fal". Celem jest ostre #!$%@? do pieca, "przetrenowanie". A teraz wchodzi na 3 kolejne tygodnie lżejsza fala z gumami na mniejszej intensywności, gdzie celem będzie szybkość, praca nad generowanie mocy.

Ogólnie poszło by jeszcze prościej gdybym.... w środę nie poczuł się supermanem, takim supermanem że aż żal mi dupę ściskał potem lol. Bo nie wrzucałem ale w środę robiłem 1RM wyciskania wąsko z łańcuchami... gdzie banalnie prosto zrobiłęm 170kg+74kg łańcuchy... ale następnie #!$%@?łem... 264kg... 190kg sztanga + 74kg łańcuchy... I zrobiłęm tym ciężarem... 2x0 xD 2 razy spaliłem przy lockoucie...

I dzisiaj odczuwałem to, i miałem trochę wątpliwości czy będę wstanie zrobić dzisiejszy założony trening...ale... odpowiedni przycisk został wciśnięty i OGIEŃ Został rozpalony! I pocisnąłem grubo motywowany tym że wieczorem wpadną nieograniczone ilości wody ognistej, czyli wszelkie braki w paliwie zostaną uzupełnione ;) I od poniedziałku znowu OGIEŃ!.

Cieszę się bardzo bo realizowany jest przeze mnie cel który wyznaczyłem pod koniec 2019 roku, jeśli chodzi o wyciskanie... czyli przestać wymyślać, a zacząć trenować. I to właśnie robię i czuję jak MOC się zwiększa, wszystko idzie coraz łatwiej, a obciążeń coraz więcej na sztangach, czy sztangielkach :)

Cały trening

Pause bench press 195kg 6x3
Seated DB press 3x10
Rope triceps pushdown 3x15
Lat pulldown wide grip 6x10
Chest facepull 3x15

#strongaf #silownia #mikrokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Miało być ciężko... więc BYŁO! Wyciskanie 195kg 6x3. Czyli 90% 1RM. A d...
  • 28
Mam nadzieję, że nadal wszystko NATURALNIE


@crespo: Tak jest! Tak jak pisałem, w podsumowniu 2019roku. Cały 2020 cisnę naturalnie. I pod koniec 2020 wrócę do tej kwestii i pomyślę znowu czy jest sens wchodzenia na bombę. Bo podsumowując 2019 nie było ani jednej przesłanki ku temu :)
z całym szacunkiem do tego co robisz, ale to było dotknięcie klaty, a nie pauza.


@Pocholere: Dobra dla Ciebie to może być nawet niedotknięcie klaty... bo przecież nie widać jak dotykam! To są nieistotne rzeczy zupełnie.
@Pocholere: nadal to niecąła 1 sekunda, oglądam po prostu dużo zawodów i nigdzie nie mogę znaleźć tych mitycznych pauz, często na tych najlepszych zawodach za granicą to jest dosłownie 0,5 sec, bo ktoś się wstrzeli na pałe w komendę i jest zaliczane. To samo jak te mity o głębokości siadu, gdzie często ledwo 90 stopni jest zaliczane. Wiesz rozumiem, że można się #!$%@?ć o 1/2 siadu lub i chamskiego drop bomba
Kasahara - @Pocholere: nadal to niecąła 1 sekunda, oglądam po prostu dużo zawodów i n...
@Kasahara: tak jak sam napisałeś, to zależy od sędziowania. Chcąc startować trzeba być gotowym na każdą opcję. Intruder pisał, że w przyszłości chce, dlatego dziwi mnie takie zatrzymywanie, zamiast pauzowanie na dole.

A co do samych rzeczywistości na zawodach to mam już dawno za sobą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
A co do samych rzeczywistości na zawodach to mam już dawno za sobą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Pocholere: I to już Ciebie czyni ekspertem rangi światowej... Pojadę na zawody... poczuję że zrobią mi za długą pauzę, albo nie zaliczą oczywistego siadu... POJADĘ NA INNE ZAWODY gdzie to wszystko zostanie zaliczone i tyle.