Wpis z mikrobloga

PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS (plan wytępienia spermiarzy)

Część 3. Napalony Turek

W społeczności blackpill, wyróżniamy szczególny typ incela jakim jest ethnicel. Jest to osobnik, którego przynależność do incelosfery jest implikacją przynależności do mniejszości etnicznej.

Tan jest Turkiem, studiującym w Warszawie. Nie mogę zamieścić jego zdjęć, ale musicie mi uwierzyć na słowo, że nie jest zbyt twarzowy... Przez kolor skóry, oraz bujną długą brodę wygląda jak syn Osamy bin Ladena. W swoim opisie nadmienił, że szuka hook-ups, czyli jednorazowego seksu bez zobowiązań, albo relacji FWB. Ach Ty Tanie, niedobry!

Nasz ethnicel został sparowany z moim fake kontem "płodnej Julki". Reakcja Turasa była do przewidzenia. Odpowiadałem szczątkowymi zwrotami, nie wykazując specjalnie inicjatywy. Tan, natomiast pisze ścianę tekstu. W ogóle nie odpowiadam mu, a ten płaszczy się i pyta królową - "czy jednak się nie spotykamy?". Tak zachowują się mężczyźni, gdy na horyzoncie pojawi się cień szansy na seks. Tak właśnie nadskakują oraz poniżają się, orbitują gdy pojawi się choćby najmniejsza szansa na kontakt z kobietą. Właśnie tak wielką wartość ma dla mężczyzn sama obecność kobiet.

Taki obraz Wasz spermiarze! Taki obraz milionów pol... tureckich mężczyzn!

#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@? #tfwnogf #incel #p0lka #spermiarzalert #spermiarz
Pobierz
źródło: comment_1582980091us4muiBku1v1jTY7WYpJhk.jpg
  • 26
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Blackpill_RAW: to mnie irytu...#!$%@?? Teraz każdy kto nie ma dobrego pochodzenia mówi i AM the sitizen of the Łord! Ale każdy, powtarzam KAZDY muzułmanin jest nacjonalista. W głębi swojego ciała tego serduszka jest związany ze swoimi m krajem, jak większość ludzi myślę. Ale kłamać, żeby wyzbyć się własnego pochodzenia? To słabe i naiwne
@Blackpill_RAW: Apogeum żenady zostało osiągnięte już w momencie przechwałek tureckiego spermochlipa o tym, jakim to nie był wielkim atletą, dopóki jego kariery nie zniszczyło złamanie nogi.. xD

Co za kmieć prostu z tureckiego bazaru, nie dość, że spermiarz, to jeszcze się pewnie nasłuchał jak to polki dają dupy erazmusom na lewo i prawo i stąd to podejście typu "chodź się ruchać", mimo, że ryj niewyjściowy.

Swoją drogą mamy tutaj przykład interesującego
@Blackpill_RAW: Zabawne jest to wywyższanie się inceli nad spermiarzami. Obie te grupy są tak samo prymitywne, przy czym jedna ma mózg zalany spermą a druga jadem.

Spermiarze wyruchali by wszystko co się rusza, dla inceli każda kobieta to k@rwa.

Spermiarze są plagą portali randkowych, incele plagą wykopu (a wcześniej choćby reddita).

Dlatego między innymi nie ma sensu przejmować się przewagą mężczyzn nad kobietami w grupie wiekowej 20-40 lat. Ta przewaga faktycznie