Wpis z mikrobloga

@MolibdenowyTadeusz: przytył sporo nie wiem ile z tego mięśnia było, raczej bez szału ale powiedzmy że wyglądał jak taki typowy kark sebix a w sumie o to mu chodziło xD Duża retencja wody głównie, wahania nastrojów jak u laski z borderem, nawet się nie odblokowywał po tym xD łapa 45 cm bo miał jakieś hantelki na chacie także, a ja od 6 lat powyżej 43,5 cm nie mogę wejść EHHHHH
@Waylon_Jennings: znaczy bardziej w takim przykładzie, że w pare miechów prawie nie ćwicząc ale biorąc koks można dobudować więcej mięsa niż natural przez rok albo półtora. Ale takim nietrenowaniem w końcu nawet na koksie przestaniesz dobudowywać a dawek nie będziesz zwiększał w nieskończoność a natural sobie powoli cię prześcignie
prawie nie ćwicząc ale biorąc koks można dobudować więcej mięsa niż natural przez rok albo półtora


@stefan8800: raczej mozliwe.

natural sobie powoli cię prześcignie


raczej niemozliwe.

Natural to zawsze bedzie natural, miesie beda sie rozrastac.
Po zastosowaniu sterydow bedziesz miec przerosty i to po prostu bedzie widac jezeli ktokolwiek z minimalnym pojeciem sie przyjrzy
watpie. Na bombie szybko przekraczasz ksztalty ktorych limitow zaplanowala dla Ciebie genetyka.

Bez bomby mozesz sie co najwyzej latami do nich zblizac... przy oczywiscie zupelnie innej jakosci i rzezbie.


@Szimu: Przeczytaj jeszcze raz temat ze zrozumieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@stefan8800:

@Skogyr: Masz rację, chodziło o FFM, ale trochę kultury nie zaszkodzi turbolechito.

Results

Among the men in the no-exercise groups, those given testosterone had greater increases than those given placebo in muscle size in their arms (mean [±SE] change in triceps area, 424±104 vs. -81±109 mm2; P<0.05) and legs (change in quadriceps area, 607±123 vs. -131±111 mm2; P<0.05) and greater increases in strength in the bench-press (9±4 vs. -1±1
W.....s - @stefan8800: 

@Skogyr: Masz rację, chodziło o FFM, ale trochę kultury ni...

źródło: comment_1581602405yqZ5oqMjJt6liwAmVlNvkB.jpg

Pobierz
@Waylon_Jennings: moja agresja wynika z tego, że co wejdę na wykop w temacie sterydów wypowiada się x osób które w życiu igły nie widziały, a piszą w takim tonie m, że na bombie to nic nie trzeba robić.

Otóż bomba nie powoduje, że mięśnie łatwiej rosną bo tak, bomba pomaga ciężej trenować i dlatego można zbudować szybciej i więcej, ale bez cięższego treningu niż naturalnie oraz lepiej dopilnowanej michy najwyżej zmieni