Wpis z mikrobloga

  • 124
Luksusowe auto o sportowym charakterze, dla młodego i dynamicznego przedsiębiorcy. 600 koni mechanicznych w zupelności wystarcza aby sprawnie poruszać sie między bankiem a urzędem skarbowym. W koncu moge sie łapać z gówniarzami w GTR'ach, a moi kierowcy nie wstydzą sie juz że pracują w "dziad-transie".
  Jako wlasciciel firmy spedycyjnej o zasięgu miedzynarodowym, szukałem auta przedewszystkim reprezentacyjnego - samochodu, który bedzie budził zaufanie wsród klientów i budował pozytywny wizerunek mojego interesu. Wstępnie odrzuciłem mercedesa i volvo.  Zdecydowałem sie na ofertę dealera Bawarii Motors. Kupiłem model F90 w wersji Competition z 2019 roku. To maszyna która idealnie wpisuje się w moje motoryzacyjne preferencje. Kiedy trzeba jest dostojną limuzyną, gdy mam ochotę pojezdzic nieco ostrzej, zamienia się w dzikie zwierze. Trzeba uważać na wciskanie pedału gazu, bo nawet na trzecim biegu to bydle mieli kołami. Autko dumnie stoi na placu, aby każdy mógł je podziwiać. To nie tylko sukces mój, ale i całego naszego zespołu.
  Proszę Państwa, oto M5, nowa twarz i wizytówka mojej firmy ()

#pokazauto #bmw #m5 #samochody #motoryzacja #pracbaza #chwalesie #bekaztransa #transport #logistyka #tir #ciezarowki #wlasnafirma #carboners
daeun - Luksusowe auto o sportowym charakterze, dla młodego i dynamicznego przedsiębi...

źródło: comment_15815773652WBwWZIlvgt414zi9C7CGv.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daeun: Gratki miras - piękna bunia () Ostatnio miałem okazję potestować ten samochód przez tydzień jak byłem w delegacji Zurychu. Nawet chłopaków z Bimmer Check spotkałem jak szukali jakiegoś E60 dla klienta, który chce sprezentować żonie na 10 rocznicę ślubu xD Czekam aż skończy mi się leasins Merolka S W222 i biorę bawarkę - wiadomo, że prestiż tej marki przerasta wszystkie inne i
  • Odpowiedz
@daeun: nie czaje troche XD my wiemy ze to wymyślone historyjki, ty wiesz ze my wiemy i już nawet sie sam z tym nie kryjesz XD wiec po co wciaz ciagniecie tej farsy jak wykopki nie maja juz nawet o to bolu XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@daeun:

BMW

samochodu, który bedzie budził zaufanie wsród klientów i budował pozytywny wizerunek mojego interesu.


Dobre xDD
  • Odpowiedz