Wpis z mikrobloga

skąd wzieła się moda na takie ubieranie jakie mnie zastanawia od początku tematu


@porannewyciepsa: ta "moda", to klasyczna męska elegancja, która była wypracowywana przez ponad 200 lat. Fakt wielu polaków przeżywa szok kulturowy, gdy widzi coś innego niż połączenie traperów/glanów/adidasów z jeansami, ale powoli się to zmienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Śmiejesz się z tego, jak dużo interpretuje na podstawie ubioru, ale ja po prostu jestem spostrzegawczy. Takie spodnie noszą przegrańcy życiowi, ludzie bez smaku i pomyślunku. Workowate regular fity są takim modowy odpowiednikiem disco polo. A jak ktoś słucha disco polo, to wiadomo, że janusz lub mariusz.


@koroluk mi też nie podoba się taki styl ubierania, ale w przeciwieństwie do OPa nie obchodzi mnie jak kto się ubiera ¯_(ツ)_/¯. A ty tym
@porannewyciepsa: Jeansy regular fit, sztruksy, bojówki i moro - po tym właśnie poznaje się mariusza marzącego o wieczornym harnasiu. Jeśli zauważyłeś, że laski w autobusie wolą się przysiąść do żula niż ciebie, to już znasz przyczynę.


@koroluk: U mnie sztruksy kojarzą mi się z największymi nerdami, które to nosiły xD