Wpis z mikrobloga

@porannewyciepsa mam w grupie na studbazie laskę, która do ślicznej sukienki ubiera jakieś klakierki, a do tego kolorowe pół wysokie, do łydek skarpetki. W końcu trzeba je pokazać, bo mają niepowtarzalny wzorek ( ͡º ͜ʖ͡º)
#!$%@? moda xD
@L3gion: prosty krój jeansów nie jest zły, to jest ponadczasowy kanon - Levi's 501 są do dzisiaj sprzedawane w wielkiej ilości egzemplarzy. Problem z Polakami jest taki, że dobierają do nich najpaskudniejsze buty jakie tylko istnieją.

Narzekacie tak na te nasze gołe kostki, a w UK laski #!$%@?ą w zimę w sandałach bez rajstop. I stoją takie sieroty pod wejściem do klubu dygocząc z zimna. Mrozów wprawdzie tam nie ma silnych
@L3gion: spodnie jak spodnie tylko trochę za długie i źle podwiniete. Ty chyba nie zrozumiałeś co na poczatku napisałem. Mi nie chodzi że ktoś ma za długie czy za krótkie spodnie i w zime chodzi bez skarpet. Mi chodzi o to jaki jest sens chodzenia tak w zime bo latem bym się nie dziwił. Moda ma coś w nosić a tutaj to takie jakieś nijakie. To samo mogę napisać o dziewczynach