Wpis z mikrobloga

@Arado-Akbar: Tak napisałem a ty pewnie latasz tak po mieście myśląc że jesteś zajebiście modny a tak na serio to wygladasz pewnie żałośnie z tymi chudymi nóżkami.
Tylko nie pisz mi teksty że taka jest moda i żebym nie mówił jak masz się ubierac ale pewnie ktos to podpatrzył u jakiegoś idola w jakimś teledysku który tak się ubrał gdzies gdzie jest pewnie 30 na plusie. No ale młodzież jak by
@L3gion: spodnie jak spodnie tylko trochę za długie i źle podwiniete. Ty chyba nie zrozumiałeś co na poczatku napisałem. Mi nie chodzi że ktoś ma za długie czy za krótkie spodnie i w zime chodzi bez skarpet. Mi chodzi o to jaki jest sens chodzenia tak w zime bo latem bym się nie dziwił. Moda ma coś w nosić a tutaj to takie jakieś nijakie. To samo mogę napisać o dziewczynach
@porannewyciepsa: po pierwsze to nie mam zajebiście chudych nóżek ale też nie jestem ulańcem, co wcale nie przeszkadza mi zasuwać po mieście w rurkach i airmaxach z krótkimi skarpetkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@? w modę, po prostu jest to wygodne, spodnie, które się nie fałdują i leżą jak skóra + super wygodne buty
Oczywiście nie chodzę tak przy niskich temperaturach, na zimę mam stosowny ubiór, pozdrawiam