Wpis z mikrobloga

@Baciar93:

tak, analnym a ty widzę ze w dupe lubisz. Jeszcze ci nie pękła?


I obowiązkowa fiksacja analna. To i gust modowy zdradza cię jako mariusza, czyli janusza w zarodku, który już teraz wyrzeka na cudaczną młodzież, w głowie mu się nie mieszczą jakieś homoseksualizmy, a weekendy spędza na łojeniu harnasi z kolegami z zawodówki.

Śmiejesz się z tego, jak dużo interpretuje na podstawie ubioru, ale ja po prostu jestem spostrzegawczy.
@porannewyciepsa: Ubieram się w lumpeksach, noszę raczej slim fity. Ciężko mi dobrać spodnie, bo mam 73 cm obwodu uda - uroki robienia przysiadów - ale zawsze staram się znaleźć coś, co seksownie opina mój muskularny zadek i nogi. I lubię kolory typu czerwień, zieleń albo bordo, co na pewno nie mieści się w twoim boomerskim światku.
k.....k - @porannewyciepsa: Ubieram się w lumpeksach, noszę raczej slim fity. Ciężko ...

źródło: comment_1581464135pXU8bzEnce2BE0GAYCLRT6.jpg

Pobierz
@porannewyciepsa: Jeansy regular fit, sztruksy, bojówki i moro - po tym właśnie poznaje się mariusza marzącego o wieczornym harnasiu. Jeśli zauważyłeś, że laski w autobusie wolą się przysiąść do żula niż ciebie, to już znasz przyczynę.

Weź serio ogarnij trochę nowinek modowych, poprzymierzaj chinosy i slim fity, od tego się nie zmienia orientacja seksualna. Fajny z ciebie chłopak, ale pora sobie uświadomić, że bardziej dystyngowani ludzie patrzą na ciebie tak, jak
@Arado-Akbar: Jeżeli ci się sztruks kojarzy z Januszem z wąsem który jak byłeś niegrzeczny brał cię na kolana i łapał za posladki to nie moja wina. Teraz dobre spodnie sztruksowe i mówię o markowych ciuchach mogą kosztować powyżej 200zł a do tego być bardziej wytrzymałe od jeansów. Nie porównuj spodni sztruksowych z lat 90 do tych teraz bo mogę się założyć że jak byś takie z dobrej jakości sztruksu założył na
@koroluk: Torba z biedry i harnaś w ręku oraz skarpety w sandałach to nie mój styl. Ale wiesz co od początku zastanawiam się skąd wzieła się moda na takie ubieranie jakie mnie zastanawia od początku tematu. I wiesz co sobie myślę? Ze jak by w jakimś zajebistym teledysku idol młodziezy z ameryki wystapił w sandałach i skarpetach to byście tak #!$%@? po mieście a jak ja bym zwrócił na to uwagę