Wpis z mikrobloga

@koroluk: A jeśli mam w dupie modę, noszę co prawda wąskie spodnie, ale ubieram się jak metalowiec z lat 80(27 lvl) bo taki styl mi się podoba a żadna z współczesnych propozycji modowych nie, to kim jestem według ciebie? xD
Chętnie się dowiem, faszionisto. Chyba nigdzie poza wypokiem nie spotkałem ludzi przywiązujących tak dużą wagę do ubioru i dorabiających do tego tyle ideologii.
W ogóle dlaczego dzisiejsza lewica, którą reprezentujesz także
@porannewyciepsa: Zauważyłeś, że jak tylko skrytykowałeś #!$%@?ą modę zleciała się banda jełopów którzy myślą, że można tylko albo za krótko albo w workach?

Drogie jełopy bez gustu. Odkryte kostki to takie współczesne worki. One nie mają nic wspólnego z modą, już więcej z owczym pędem.
ta "moda", to klasyczna męska elegancja, która była wypracowywana przez ponad 200 lat. Fakt wielu polaków przeżywa szok kulturowy, gdy widzi coś innego niż połączenie traperów/glanów/adidasów z jeansami, ale powoli się to zmienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AlvarezCasarez: A glany to klasyczna moda rockowych subkultur wypracowana przez ponad 40 lat. Jeśli uważasz glany za obuwie przeciętnego Janusza, albo coś akceptowanego przez sebixów to nie wiem co z
@AlvarezCasarez: Przeciętny Polak, jeśli nie jest sebixem to ma to gdzieś. Jeśli widzi jakieś streetwearowe obuwie to pomyśli "adidasy", jeśli dziadek 70 lvl zobaczy buty noszone przez przedstawiciela tagu modameska to powie "eleganckie", natomiast lvl 50 trochę się zdziwi bo w jego czasach takie buty uważano za "sztywne". Natomiast większość ludzi w Polsce widząc trapery poza zimą/jesienią trochę zdziwi się po co je nosić.
Ogólnie za bardzo generalizujecie.
@koroluk: No i #!$%@? uciekł i nie odpowiada xD Naprawde nie potrafię zrozumieć, jak można jednocześnie być takim niby tolerancyjnym jak ty, tolerować, że facet założy spódnice a jednocześnie być skrajnie nietolerancyjnym wobec faktu, że facet założył bojówki na nogi xD Sprzeciwiać się przypisywaniu negatywnych cech homoseksualistom przez prawaków(hurr durr degeneraci pedofile), a jednocześnie przypisywać facetowi w bojówkach jakieś z dupy wzięte negatywne cechy(hurr durr mariusz z harnasiem, prawiczek). I pewnie
@NieRozumiemIronii: Obama sam przyznał kiedyś, że zrezygnował z dbania o ubrania, bo dzięki temu ogranicza ilość decyzji do podjęcia w ciągu dnia i w ten sposób lepiej radzi sobie w pracy prezydenta. Dlatego chodził w wielkich niezgrabnych garniakach. Skupiał się na swojej pracy, a nie na modzie.