Wpis z mikrobloga

@IntruderXXL: Lol XD Zule lezace pod sklepami tez pija od 20 lat i niektorzy zyja w lepszym zdrowiu niz przecietny czlowiek, ale czy to czegos dowodzi? Nie. Dowodzi jedynie tego, ze zyjesz w stresie i alkohol to ucieczka od tego, bo inaczej ciezko sobie poradzic z emocjami, stresem i byciem spietym zyjac w tym owczym pedzie jak mrowka. Sam mowiles, ze alkohol ma dobry wplyw na regeneracje, bo pomaga sie rozluznic.
@IntruderXXL: No ja kibicuje, tak jak mowie, ale nie popieram wszystkiego co robisz i jak robisz.

a takie picie pozwala mi cisnąć trenować jeszcze mocniej, jeszcze ciężej, jeszcze więcej :)


Dlaczego?
Dlaczego?


@DywanTv: Sprawa jest bardzo prosta... Nie samym powerliftingiem człowiek żyje :) Chociaż może się tak wydawać... to nie wytrzymasz tego... szczególnie wiedząc że to jest gra na 10-15lat+ jak chcesz coś naprawdę osiągnąć.

A ja ćwiczę w taki sposób a nie inny, masakruje ciało każdego tygodnia, bombarduje CUN przeogromnie... wypiję sobie trochę zregeneruję się, wrócą mi ochoty do treningu, zrobię swojego rodzaju reset... I BOOM... mogę jechać dalej, ostro cisnąć
@IntruderXXL:

Sprawa jest bardzo prosta... Nie samym powerliftingiem człowiek żyje :)


Stad te moje memy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No ja takie boom mam po prostu, po 2-3 dniach odpoczynku. Nie pilem do osiemnastki ani kropli, od 18 do 19 lecialem bardzo mocno xd. Znudzilo mi sie.
No ja takie boom mam po prostu, po 2-3 dniach odpoczynku.


@DywanTv: Ja na to nie mam czasu :) Przeważnie mam dzień wolny tylko od treningu... i potem 1RM :P I tak każdego tygodnia. A 1RM potrafią wypalić i to kompletnie, totalnie, zmienić twoje samopoczucie w kupę gówna na wiele następnych dni... ale jaki silny po tym się robisz ;)