Wpis z mikrobloga

  • 9
@DywanTv Na miejscu tego gościa drugi raz bym się do Ciebie nie odezwał skoro durna siłownię stawiasz wyżej niż zobaczenie się z ziomkiem którego pół roku nie było.
Tfu, na takich pseudo kumpli.
  • Odpowiedz
@Davidozz:

@Imnotokej tak


@Davidozz: ależ piedrolishhh. Mówiąc ze jedno p--o Ci zaszkodzi to tak jak byś powiedział ze jedzenie po 18 tuczy. Weź żyj normalnie, ćwicz regularnie, nie odmawiaj sobie przyjemności a po prostu dbaj o dietę - te kilka gram alkoholu nic nie zmieni (serio)
  • Odpowiedz
@DywanTv: to skoro nie pijesz, to na c--j p--------z typowi jakieś smuty o treningu które nikogo nie obchodzą, zamiast jak człowiek napisać, że nie pijesz? xD jesteś jak student prawa, że poznać cię można po tym, że sam o tym powiesz dwa razy nie pytany? (_ )
  • Odpowiedz
@DywanTv: nie chciałabym mieć w swoim otoczeniu takich ludzi jak Ty. Też ćwiczę, nam swoje cele i plany treningowe, ale to nie powód żeby znajomego/przyjaciela potraktować jak g---o bo jest klata do zrobienia. Tfu.
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto
@Adriabba ta od razu życie mu zawdzięcza xD założę się że gdyby wczoraj miał ochotę się z nim widzieć to sam zaproponowałby że nie wiem będzie pił ten soczek czy colę zero czy k---a wodę ale najwyraźniej nie miał na to ochoty ale jak to tak odmówić alkoholu w głowie sie nie mieści xD
  • Odpowiedz
@qwertty321: c--j z alkoholem, odmówić koledze którego się dawno nie widziało spotkania i rozmowy bo trzeba zrobić klatę to słaba akcja. Niech napisze otwarcie "stary leje na Ciebie" zamiast walić śmieci o robieniu klaty. Nic dziwnego, że potem piszecie na tagu przegryw "jestem taki samotny nikt mnie nie lubi".
  • Odpowiedz
@qwertty321: no widzisz, a ja jestem nauczona szczerości i w swoim otoczeniu też cenię ludzi szczerych. Zdanie na temat zachowania opa wyraziłam, dyskusji ciągnąć nie zamierzam bo nie ma sensu. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz