Wpis z mikrobloga

Przyszedł do mnie Safety squat bar od Rogue... różnica KOLOSALNA! Mój stary SSB od ATX to gówno przy tym od Rogue. Bardzo komfortowo leży na plecach, 285kg na sztandze a nie czułem tego zupełnie.

Dzisiejszy trening
SSB 5x5 285kg
Speed deadlift, 10x1 260kg
Reverse hypers 6x15
Band AB 4x15

Siady w końcu do skrzyni o właściwej wysokości, to znaczy zmniejszyłem jej wysokość i teraz ta skrzynia daje mi głębokość na zaliczenie. Dodatkowo zwiększyłem naciąg gum, dzisiaj to aż ~115kg.

W ostatnich dwóch seriach wyszło mi po 6 powtórzeń bo pomyliłem się w liczeniu :P W każdym razie trochę też stabilność straciłem, bo chciałem za szybko robić, no i też taki naciąg gum to jednak duże wyzwanie.

Potem lekkie ciągi, i siły jakoś mnie opuściły więc nabiłem volume na reverse hypers + brzuch i koniec, mam dość.

Z siadami czuje że niedługo będzie kosmiczny progres, i naprawdę zacny wynik, bo w końcu mogę je ćwiczyć jak należy, dynamicznie i z pełną agresją :)

Zrobiłem w poniedziałek raw 355kg, a czułem tam zapas nawet i może 20kg... A trenowałem do tego zaledwie 6 tygodni, teraz ostro mam zamiar #!$%@?ć przez kolejne 9 tygodni i coś czuje że wynik może być naprawdę zaskakujący :) Czas pokaże.

#strongaf #pokazforme #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 33
maxa też masz więcej z przysiadu niż z martwego? Jeśli tak - od czego to zależy? Bardzo dziwne.


@Bover: Stary 1RM w ciągu to jedna sprawa... teraz celuję w 340-350kg. Druga spraw to nie mam budowy do ciągów, to jest mój najgorszy bój, który dopiero od niedawna "zaskoczył" i czuję się w nim pewniej, myślę że wiele kilogramów mam w nim do nadrobienia :)
Do tego w najcięższej kategorii, najczęściej to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
trzymasz jakąś konkretną proporcje czystej szamy do śmieciowego żarcia?


@Malypeep: Jeśli chodzi o jakość diety... to jem lepiej niż 90-95% osób tutaj a może i więcej lol. A takie typowe syfy, fastfoody to może raz na tydzień zjem.

@IntruderXXL: jakoś strasznie często wrzucasz swoje posty i tam w menu

6 piw, 2x mc zestawy itd, jeżeli Ty jesz lepiej niż 90% to sory ale nawet dywan ma lepszą miche niż
6 piw, 2x mc zestawy itd, jeżeli Ty jesz lepiej niż 90% to sory ale nawet dywan ma lepszą miche niż Ty. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@McDermott: Heh, ile zdjęć posiłków wrzucałem? I teraz zobacz każdy dzień to ~4posiłki... czyli w miesiącu 120 :)
@IntruderXXL: jedna silka w Warszawie (przy Bethoveena) ma swietne wyposazenie. Nie wiem jak z ciezarami ale rowerki stacjonarne to tam top modele wyposazone w najwyzsza technologie, kosztujace ponad 100 tys za sztuke, podczas gdy w zwyklcyh stoja najczesciej zwykle rowerki po 8-10 tys

Skoro maja takie maszyny to sztangi i sprzet wolbych ciezarow pewnje tez zajebisty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
6 piw, 2x mc zestawy itd, jeżeli Ty jesz lepiej niż 90% to sory ale nawet dywan ma lepszą miche niż Ty. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@McDermott: Heh, ile zdjęć posiłków wrzucałem? I teraz zobacz każdy dzień to ~4posiłki... czyli w miesiącu 120 :)

@IntruderXXL: no ja wpieprzam 180 miesięcznie, i co to ma za znaczenie, nie rozumiem?
no ja wpieprzam 180 miesięcznie, i co to ma za znaczenie, nie rozumiem?


@McDermott: Chodzi o to że mógłbym co tydzień wrzucać zdjęcie jakiegoś syfu co jem... i wydawałoby się że tylko to jem, a tak naprawdę to zaledwie kilka posiłków, raptem kilka procent kalorii które dostarczam w miesiącu.