Wpis z mikrobloga

Przyszedł do mnie Safety squat bar od Rogue... różnica KOLOSALNA! Mój stary SSB od ATX to gówno przy tym od Rogue. Bardzo komfortowo leży na plecach, 285kg na sztandze a nie czułem tego zupełnie.

Dzisiejszy trening
SSB 5x5 285kg
Speed deadlift, 10x1 260kg
Reverse hypers 6x15
Band AB 4x15

Siady w końcu do skrzyni o właściwej wysokości, to znaczy zmniejszyłem jej wysokość i teraz ta skrzynia daje mi głębokość na zaliczenie. Dodatkowo zwiększyłem naciąg gum, dzisiaj to aż ~115kg.

W ostatnich dwóch seriach wyszło mi po 6 powtórzeń bo pomyliłem się w liczeniu :P W każdym razie trochę też stabilność straciłem, bo chciałem za szybko robić, no i też taki naciąg gum to jednak duże wyzwanie.

Potem lekkie ciągi, i siły jakoś mnie opuściły więc nabiłem volume na reverse hypers + brzuch i koniec, mam dość.

Z siadami czuje że niedługo będzie kosmiczny progres, i naprawdę zacny wynik, bo w końcu mogę je ćwiczyć jak należy, dynamicznie i z pełną agresją :)

Zrobiłem w poniedziałek raw 355kg, a czułem tam zapas nawet i może 20kg... A trenowałem do tego zaledwie 6 tygodni, teraz ostro mam zamiar #!$%@?ć przez kolejne 9 tygodni i coś czuje że wynik może być naprawdę zaskakujący :) Czas pokaże.

#strongaf #pokazforme #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Przyszedł do mnie Safety squat bar od Rogue... różnica KOLOSALNA! Mój s...
  • 33
myślałem, że coś taniej kupiłeś. Masakra cena.


@ethics: Taniej nie ma :P Wszystkie inne SSB dostępne w europie to gówna. Ze złym wyważeniem i/lub gównianymi gąbkami.
Mój poprzedni to ATX SSB kupiłem go za jakieś ~800zł... masakrycznie niewygodny, i z wytrzymałością do 300kg. A ja teraz potrzebuje 400kg+
no to pewnie teraz masz najlepszy ssb w Polsce bo wszędzie na siłkach ATX albo tańsze noname.


@ethics: No cóż niestety tak to wygląda... Nie wiem czy w Polsce znajdzie się siłka która ma lepszy sprzęt niż moja :P Po prostu już wyniki siłowe wymuszają na mnie topowy sprzęt.
Pytanie nie na temat siadów ale zobaczymy kiedyś u Ciebie jakieś wyciskanie na bamboo/tsunami bar?


@Hrabia_Rico: Nie mam, i nie zamierzam kupować tej sztangi akurat, niepotrzebna mi :) Za to widziałem ostatnio u kilku osób z naszego podwórka... ale to strata czasu, no fajny prehab... ale nie potrzeba do tego takiej sztangi :) Wystarczy tania gówniana sztanga + ciężarki na gumach dołączone i jest bardzo zbliżony efekt :)
trzymasz jakąś konkretną proporcje czystej szamy do śmieciowego żarcia?


@Malypeep: Jeśli chodzi o jakość diety... to jem lepiej niż 90-95% osób tutaj a może i więcej lol. A takie typowe syfy, fastfoody to może raz na tydzień zjem.
Zwyczajnie się nie znam na ćwiczeniach,ale czemu nigdy nie robisz klasycznych ćwiczeń?


@EarthRebel: Więc jak widzisz robię podstawowe ćwiczenia :P Ale moja metoda treningowa polega na tym że ja nie opieram się na podstawowych bojach, ja buduję siłę w różnych innych wariantach bojów, celujących w dane słabe punkty nad którymi muszę pracować.

I co kilka miesięcy robię podstawowe boje w celu sprawdzenia maksa.