Wpis z mikrobloga

@pokemonowa Ostatnio poznałem kilku wfistow (trenerów ręcznej) przy okazji kręcenia materiałów video dla pewnej firmy i pochwalili mi się ile zarabiają... Bez nadgodzin jakieś 2200 zł na rękę xD wybaczcie, ale za taki siano to jest życie? Czy raczej wegetacja? Wiosło że nie pracują po 8h dziennie, mają okienka, ale jednak muszą być do dyspozycji, jeździć na turnieje (odpowiedzialność) i obozy, za takie pieniądze to bym dupy z domu nie ruszył.
@twarz-pod-butem nie jestem zwolennikiem prac domowych ale widzę jak wygląda usystematyzowanie wiedzy na lekcji biologii. Dzieci nie mają prac domowych, pytania i niestety na sprawdzianach wychodzi zerowa wiedza, najczęściej kończąca się naciąganymi, wypłakanymi 2. Z innych przedmiotów, ci sami uczniowie dostają 4, czasem mocną 3, bo wiedzą została im w głowie, właśnie z robienia prac domowych. Czasem nie ma wyjścia i dzieci trzeba "zmusić" do nauki. Oczywiście nie w takiej ilości, że
@WUJICO Jak się godzą tak mają... 2tys to ja w domu siedząc wyciągnę robiąc ulotki i inne wizytówki (projekty) a profesjonalista nie jestem... Moja kobieta jako zastępca kierownika w sklepie miała 3200 na rękę, firmę zamknęli po 8 latach i szukała czegoś innego na kierowniczym to jej po stokrotkach i innych gownach oferowali 2500 na reke po wielkiej łasce... Przez pół roku zacisnelismy zęby, porobila kursy na stylistykę rzęs i teraz w