Wpis z mikrobloga

Arab w "polskim sklepie" bezczelnie tnie klientów na wadze produktów. Ma ustawioną maszynę do cięcia szynki/sera w taki sposób ze w momencie gdy ni patrzysz przesuwa śrubę do ustawiania grubości plastrów by ta naciskała na wagę podając zawyżone wartości.
Zczaiłem typa jak chciał już zdejmować moje 30deko szynki ,£12/kg z wagi na której w ostatniej chwili zauważyłem ponad 600gramów. Wyjąłem spakowaną już kiełbase i położyłem na wagę było 1.3kg czyli kilo które chciałem plus 300 z nacisku tej śruby. Powiedziałem mu że jest faken cziter najs traj , oddałem zakupy i wyszedłem.

Sklep to :

PARS Polski Sklep
54 Infirmary Rd, Sheffield S6 3DD

#sheffield #uk #oszukujo
Pobierz z0m0wiec - Arab w "polskim sklepie" bezczelnie tnie klientów na wadze produktów. Ma u...
źródło: comment_TgihBh98CxsLzOluYy8KvpCtAwEjAJTL.jpg
  • 139
@Lysy_i_slepy: tak samo jak Polak szkaluje turasa w kebabie ze mówi jako tako, gowno prawda.

A teraz macie tu tłumaczenie na poprawny angielski

Hi i have problem because the turkish sell me too much of ham, he is using metal for add some kilograms in him waga. Im looking and see its not 1kg, wagas shows 1.3kg! Im must pay too much. WARNING for this shop

Nie macie jak minusowac bezbeka
zawsze się ktos musi #!$%@? do angielskiego, a według mnie jest spoko i zrozumiałe, w Polsce to jak nie jesteś na poziomie C1 to cię wszędzie zlinczują


@pogong: Co innego pisać spoko i zrozumiale, a co innego pisać jak neandertalczyk JA JEŚĆ.

To jest #!$%@? zdumiewające że Polacy wiedzą co to #!$%@? jest jakieś C1, B2, Z17 a nie umieją odmienić być, jakbym oglądał Dzień Świra. xD
@Castiel: Akurat nie da się w ten sposób porównać nativa z kims kto uczy się angielskiego jako języka obcego, testy jakie zdają osoby uczace sie jezyka w ten sposób zawierają wiele rzeczy, których przeciętny anglik nigdy się nie uczył. Można posługiwac się językiem elokwentnie jako native, ale mieć braki z bardziej zaawansowanych zagadnień gramatycznych albo nie umiec pisać listów, co juz obnizyloby wynik na teście.
Po #!$%@? chodzić do p0lskiego sklepu?


@waskizlo: polski twaróg (w Holandii i Niemczech zazwyczaj niedostępny, jedynie kwark), śmietana, ogórki kiszone (w Niemczech się jeszcze znajdą, ale inaczej przyprawione), mam ochotę czasami na pasztet czy inne świństwo ze słoika albo kielecki czy kętrzyński majonez, cukierki na jakieś urodziny czy coś, marmolada do pączków, masa makowa i pewnie jeszcze kilka innych produktów się znajdzie.

@Castiel: dokładnie, zasadniczo wystarczy już B2, żeby podjąć