Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na wykop jest mnóstwo typowych normików, którzy na jakiekolwiek słowa "nie mogę znaleźć dziewczyny, bo jest ich nadwyżka a tinder i instagram zrobiły z nich roszczeniowe księżniczki" odpowiadają "hurr durr jesteś przegrywem, biedakiem i nudziarzem bez zainteresowań, jak byś był ogarnięty to byś miał mnóstwo dziewczyn wokół siebie, dziewczyny są super idealne tylko ty jesteś toksycznym stulejarzem".

Chcę zatem aby normicy mi wyjaśnili, dlaczego od wielu długich lat nie mogę sobie nikogo znaleźć. Mam 27 lvl a perspektyw na partnerkę zero. Po kolei na typowe normickie zarzuty:
- "bo jesteś biedak bez perspektyw", programista here, zarobki o wiele większe od średniej krajowej
- "bo jesteś niezaradnym maminsynkiem", własne mieszkanie, dobry samochód, wszystkie domowe obowiązki typu gotowanie, sprzątanie to żaden problem, rodziców odwiedzam kilka razy w roku
- "bo jesteś debilem bez wykształcenia", studia skończone, mgr inż.
- "bo jesteś brzydalem i karłem", 183cm wzrost, waga w normie, zakoli brak, pryszczy brak, włosy nie rude, twarz wg mnie całkiem ok, bez wad typu cofnięta żuchwa czy krzywy nos, zęby w nienagannym stanie
- "bo jesteś nudziarzem który tylko siedzi na komputerze", chodzę na basen, jeżdzę rowerem, robię prawo jazdy na motocykl, czytam książki, amatorsko bawię się w naukę gry na gitarze
- "bo jesteś toksycznym mizoginem", nic z tych rzeczy, nie jestem ani jakimś zgorzkniałym chamem ani jakimiś ciepłymi kluchami, jestem dla kobiet ogólnie miły ale nie daje sobie wejść na głowę, potrafię powiedzieć "nie" i nie ślinię się do każdej dziewczyny jaką widzę

Czekam teraz co jeszcze wymyśli normictwo żeby uzasadnić moją samotność.

To teraz wam powiem - możesz być super ciekawym facetem ale - gdy tak jak ja - przegrałeś lata życia gdy był czas na poznanie kogoś w naturalny sposób (szkoła, studia i praca) to jesteś stracony, a historie typu "poznał miłość życia w wieku lat 34" to tylko rzadkie wyjątki od reguły. Próbowałem setki razy aplikacji randkowych ale tam jeśli nie jesteś super przystojny to tracisz tylko czas. Inaczej w dzisiejszych czasach poznać kogoś się nie da, to już nie czasy gdy sąsiad przyprowadzał córkę i aranżował małżeństwo.

Czekam na konstruktywne komentarze i porady.
#samotnosc #depresja #smutek #tfwnogf #zalesie #zwiazki #smutek #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 145
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś pewnie zwykłym gościem z całkiem niezłymi zarobkami. Pewnie w porządku z ciebie morda - walnie z tobą piwko czy kielicha i pomoże w razie potrzeby.
Natomiast zwykły gość w tych czasach to za mało - różowe mają wymagania #!$%@? w kosmos, nieważne co robisz i kim jesteś - zawsze będzie za mało. Nikt nie jest wystarczająco przystojny, wystarczająco bogaty, wystarczająco dobry - to swego rodzaju obłęd, poszukiwanie coraz lepszego.
@AnonimoweMirkoWyznania: ja jako różowa mogę powiedzieć tylko tyle, ze niemożliwym jest żeby niczego ci nie brakowało w twoim mniemaniu, jednocześnie narzekając na takie niepowodzenie.
Albo w swojej wypowiedzi nie brałeś pod uwagę różowych które cię chciały ale ty miałeś za wysokie wymagania i chciałeś piękną Julkę albo tak jak inni napisali powyżej, nie wspomniałeś o jakiejś swojej wadzie która mogła odgrywać znaczącą role
@AnonimoweMirkoWyznania: sorka, mam kumpla lvl 30+, programista i niedawno znalazl laske z ktora razem mieszka, sa w tym samym wieku. Dziewczyne znam, fajna. Pewnie masz zacduze wymagania, znajac zycie to jestes takie max 6/10 a celujesz w laski 8. Sorka ale wzrost 180+, brak zakoli i niby co ma tu przyciagac? To tak jak ja bym miala sobie dodac pkt. Do ateakcyjnosci bo wydepiluje nogi. Zejdz na ziemie. Moze pira przestac
@AnonimoweMirkoWyznania:

- "bo jesteś nudziarzem który tylko siedzi na komputerze", chodzę na basen, jeżdzę rowerem, robię prawo jazdy na motocykl, czytam książki, amatorsko bawię się w naukę gry na gitarze

To jeszcze nie świadczy o byciu ciekawym. Potrzebujesz zainteresowań, które sprawią, że będziesz miał towarzystwo kobiet wokół siebie, zresztą nawet to starczy jak się jest wystarczająco przebojowym.
@AnonimoweMirkoWyznania: może po prostu Ci nie zależy. Bo po co Ci kobieta? Żenić się chcesz? Rozmnażać Ci się zachciało? Może nie umiesz kochać? Może nie wiesz, że to fajnie się tak przytulić po prostu? Może nie masz ochoty się całkowicie poświęcić innej osobie? A może po prostu nie czujesz, że dawanie daje większą radość niż branie? Może Twoje Ego za bardzo urosło? W Twoim wieku, miałem już syna- ślubnego:)
@AnonimoweMirkoWyznania: moim zdaniem wszyscy pomijają tu lokalizację - warunki śrowiskowe, w których op funkcjonuje. Jak Warszawa, nie dziwie się, jestem w podobnej sytuacji. Opie pojedź do Gdańska albo Lublina na tydzień i odpal Tindera. Poczuj różnice.
Są miasta przepełnione konkurencją z całego kraju i świata, więc to nie z tobą jest coś nie w porządku, jestem przekonany że z wyglądu charakteru itd nie ma ci czego zarzucić, ale zawsze znajdzie się
OP: Teraz powtarzam jeszcze raz - wbrew temu co twierdzi normictwo - jeśli jesteś samotny to nie dlatego, że jesteś nieudacznikiem, brzydalem czy biedakiem, tylko dlatego, że straciłeś szansę, aby poznać dziewczynę (szkoła, praca, studia, grupa znajomych). Gdybym np. codziennie miał randkę z nową dziewczyną - czyli miał możliwość poznawać kogoś nowego - to po tygodniu pewnie już byłbym w związku. Jak nie udało ci się wykorzystać tych szans to potem