Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na wykop jest mnóstwo typowych normików, którzy na jakiekolwiek słowa "nie mogę znaleźć dziewczyny, bo jest ich nadwyżka a tinder i instagram zrobiły z nich roszczeniowe księżniczki" odpowiadają "hurr durr jesteś przegrywem, biedakiem i nudziarzem bez zainteresowań, jak byś był ogarnięty to byś miał mnóstwo dziewczyn wokół siebie, dziewczyny są super idealne tylko ty jesteś toksycznym stulejarzem".

Chcę zatem aby normicy mi wyjaśnili, dlaczego od wielu długich lat nie mogę sobie nikogo znaleźć. Mam 27 lvl a perspektyw na partnerkę zero. Po kolei na typowe normickie zarzuty:
- "bo jesteś biedak bez perspektyw", programista here, zarobki o wiele większe od średniej krajowej
- "bo jesteś niezaradnym maminsynkiem", własne mieszkanie, dobry samochód, wszystkie domowe obowiązki typu gotowanie, sprzątanie to żaden problem, rodziców odwiedzam kilka razy w roku
- "bo jesteś debilem bez wykształcenia", studia skończone, mgr inż.
- "bo jesteś brzydalem i karłem", 183cm wzrost, waga w normie, zakoli brak, pryszczy brak, włosy nie rude, twarz wg mnie całkiem ok, bez wad typu cofnięta żuchwa czy krzywy nos, zęby w nienagannym stanie
- "bo jesteś nudziarzem który tylko siedzi na komputerze", chodzę na basen, jeżdzę rowerem, robię prawo jazdy na motocykl, czytam książki, amatorsko bawię się w naukę gry na gitarze
- "bo jesteś toksycznym mizoginem", nic z tych rzeczy, nie jestem ani jakimś zgorzkniałym chamem ani jakimiś ciepłymi kluchami, jestem dla kobiet ogólnie miły ale nie daje sobie wejść na głowę, potrafię powiedzieć "nie" i nie ślinię się do każdej dziewczyny jaką widzę

Czekam teraz co jeszcze wymyśli normictwo żeby uzasadnić moją samotność.

To teraz wam powiem - możesz być super ciekawym facetem ale - gdy tak jak ja - przegrałeś lata życia gdy był czas na poznanie kogoś w naturalny sposób (szkoła, studia i praca) to jesteś stracony, a historie typu "poznał miłość życia w wieku lat 34" to tylko rzadkie wyjątki od reguły. Próbowałem setki razy aplikacji randkowych ale tam jeśli nie jesteś super przystojny to tracisz tylko czas. Inaczej w dzisiejszych czasach poznać kogoś się nie da, to już nie czasy gdy sąsiad przyprowadzał córkę i aranżował małżeństwo.

Czekam na konstruktywne komentarze i porady.
#samotnosc #depresja #smutek #tfwnogf #zalesie #zwiazki #smutek #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anatomia_porazki: Wystarczy, że będzie umiał odczytać, kiedy kobieta nie jest zainteresowana znajomością z nim. Nie każda wysyła sygnały, a biernie czekając na takowe może się nigdy nie doczekać. Ja polecam wolontariat w schronisku albo gotowanie dla bezdomnych (np food not bombs) ja tak poznałam dużo ludzi i biorą w tym udział głównie kobiety i to o dobrych serduszkach :D
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no to op jezeli wygladasz niezle (looks) masz kolegow i kolezanki i dobra prace samovhod (status) to musisz sie nauczyc gry (game). Albo sie nauczysz flirtu, konwersacji albo nie. Ja sie nie lacze w niepowodzeniu bo narzedzia do podrywu dziewczyn z Twoimi warunkami jest mnostwo. Mozesz to uznac za oszustwo albo klac ze swiat jest jaki jest a mozesz zaimple!entowac czesc tego co mowia PUA i zobaczyc efekty
  • Odpowiedz
przegapiłeś czas poznawania ludzi i tworzenia związków, serio większej bzdury dawno nie słyszałam


@erysipelothrix: no jednak ludzie przede wszystkim poznają się w młodości, później też się da, ale to już zależy od sytuacji w życiu i farta (jak praca gdzie jest po równo kobiet i mężczyzn), ile znasz kobiet co regularnie chodzą na randki nie z tindera, a są już po 30-stce? bez tego to zapewne jedna raz na jakiś czas i nie ma już takiego wyboru jak kiedyś

Nie pisz więc bzdur, że nie możesz znaleźć kobiety, bo nie ma
  • Odpowiedz
@steppenwolf90 ale jak to jest możliwe
Przecież liczba kobiet równa się mniej więcej liczba mężczyzn no z lekka przewaga samców
To gdzie są te kobiety? Nie chcą mieć nikogo?
No i dziewczyny w większości też są przeciętne, więc nie powinny mieć problemu z tym, że on jest przeciętny.
  • Odpowiedz
Dawno nie czytałem aż tylu wysrywów normików (beciaków). PUA też oczywiście nie zabrakło.

ale jak to jest możliwe

Przecież liczba kobiet równa się mniej więcej liczba mężczyzn no z lekka przewaga samców


@StarySkuter: W polsce w grupie 18-49 lat różnica wynosi około 250 tysięcy osób na niekorzyść mężczyzn. Niby w populacji 17 mln to niby statystycznie może być nieistotne, ale różnica jest bardzo wyczuwalna. A do tego można dołożyć sporą ilość imigrantów (głównie mężczyzn) z zagranicy oraz wyjazdy polek za granicę i dla mirka nie zostaje nic poza waleniem freda (jest jeszcze roksa, ale nasz rynek jest zyebany). Szczególnie, że zapotrzebowanie mężczyzn na związki jest większe niż u kobiet. Kobieta nawet najbrzydsza nie tylko znajdzie faceta, ale może dyktować wymagania. Brzydki, a teraz nawet przeciętny facet może obejść się smakiem lub ewentualnie może finansować różową 30+ z gówniakiem
  • Odpowiedz
OP: @Liwiia @StarySkuter nie trzeba mordować dziewczynek aby był ich niedomiar. W tej chwili w wieku 20-30 lat brakuje kilkuset tysięcy kobiet, czy raczej jest o kilkaset tysięcy za dużo mężczyzn. Jeśli wziąć pod uwagę imigracje, gdzie większość przyjeżdzających do Polski to mężczyźni a większość wyjeżdzających to kobiety to ta przepaść jeszcze się pogłębia. Jak dla mnie co najmniej pół miliona mężczyzn nie ma szans znaleźć kobiety w Polsce i jedyna opcja to związać się z dziewczyną z innego kraju.

StarySkuter, przeciętna dziewczyna nie chce przeciętnego faceta. Każda dziewczyna chce faceta lepszego od siebie, ogólnie kobiety ślinią się tylko do top 10-20% facetów, reszta to dla nich miernoty. Taka hipokryzja, sama jestem 5/10 ale na typka 5/10 nawet nie spojrzę.

@Doomino próbowałem rzeczy typu kurs tańca, joga i kobiety wolnej poniżej trzydziestki tam nie znajdziesz. Dlatego, że studentek czy młodych kobiet, które zarabiają zwykle niedużo nie stać np. na drogie kursy tańca a inne nie mają w ogóle potrzeby próbować takich rzeczy. Po co pracować nad sobą, mieć pasje, skoro wystarczy samo posiadanie waginy i parę fotek na instagramie i daje to już wszechobecną atencję i setki śliniących się facetów.
Ile znasz ludzi w twoim otoczeniu, którzy poznali kogoś w inny sposób niż praca-szkoła-uczelnia-wspólni znajomi-tinder? Bo ja w swoim nikogo takiego nie kojarzę a historie typu "poznali się gdy poślizgnęła się w tramwaju i wpadła w jego ramiona gdy stał obok" zdarzają się w
  • Odpowiedz
Po co pracować nad sobą, mieć pasje, skoro wystarczy samo posiadanie waginy i parę fotek na instagramie i daje to już wszechobecną atencję i setki śliniących się facetów.


@AnonimoweMirkoWyznania: Otóż to. Różowa wystarczy, że ma internet i w ciągu godziny włączając tylko aplikację nie wstając z łóżka jest w stanie zyskać większę zainteresowanie płci przeciwnej niż przeciętny mirek odpierda.lający tańce godowe zgodnie z radami (wysrywami) normików-beciaków.
  • Odpowiedz
@AssRock: Ja go poznałam, a on poznał mnie. Nie jest różową :D

@AnonimoweMirkoWyznania: spróbuj wolontariat w schronisku / fundacji prozwierzęcej / gotowanie dla bezdomnych food not bombs albo inna jadłodajnia. Tam w większości młode dziewczyny. Z resztą co ja Ci będę mówić, skoro dla Ciebie znalezienie nowych znajomych jest niemożliwe to dla wolontariatu też znajdziesz jakąś wymówkę by nie próbować.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

nie trzeba mordować dziewczynek aby był ich niedomiar. W tej chwili w wieku 20-30 lat brakuje kilkuset tysięcy kobiet, czy raczej jest o kilkaset tysięcy za dużo mężczyzn

A masz jakieś dane na ten temat czy powtarzasz brednie z tagu przegryw?
  • Odpowiedz
pytanie czy chcemy, żeby to społeczeństwo tak wyglądało


@steppenwolf90: sorry zapomnialem ze to wykop wiec zamiast znalezc konkretne rpzwiazanie jak OP moze polepszyc swoje zycie taplajmy sie razem w a----------u. Hurr surr p0lki to k---y, chady ruchaja, przecietny mirek nic nie moze, kiedys to byo kiedys to chlop mial zone dxiewice a teraz hipergamiczne bestie urr durr
  • Odpowiedz
sorry zapomnialem ze to wykop wiec zamiast znalezc konkretne rpzwiazanie jak OP moze polepszyc swoje zycie taplajmy sie razem w a----------u


@JimNH777: nie każdy problem ma swoje rozwiązanie

to tak nie działa, że nagle ktoś opisze OPowi krok po kroku co ma robić i on w magiczny sposób znajdzie sobie różową

nie ma co być zdesperowanym, nie ma co się szarpać z życiem, trzeba umieć akceptować swoją obecną sytuację, umieć
  • Odpowiedz
OP: Pierwsze z brzegu, wikipedia. Zsumuj sobie liczbę Polaków w wieku 15-34 i liczbę Polek, wychodzi około 200 tys. różnicy. Może warto zapytać wujka google zamiast zakładać tag przegryw = brednie.

Dalej można wyszukać, że w sumie licząc od 2014r. 58% osób, które przyjechały tu z Ukrainy to mężczyźni a 65% tych imigrantów to osoby w wieku 18 - 35.
Wg oficjalnych wyliczeń Ukraińców w Polsce z pozwoleniem na pracę jest około 700 tysięcy natomiast nieoficjalne szacunki - na podstawie danych aktywności ze smartfonów - mówią, że ogólnie w Polsce mamy prawie 1,3 miliona Ukraińców.

To teraz liczymy, wg oficjalnych szacunków, 58% z 700 tys. to 406 tysięcy. 406 tysięcy minus 294 tysięcy (liczba kobiet imigrantek z Ukrainy) = 112 tysięcy nadwyżki mężczyzn, nawet zakładając, że 2/3 z tej nadwyżki ma rodziny/żony/dziewczyny na Ukrainie i nie ma zamiaru podrywać Polek na boku to i tak daje ponad 37 tys. facetów dodatkowej konkurencji na rynku
  • Odpowiedz
NaćpanyDewiant: @jatylkozapytac: jak w temacie o facecie, który ma problemy z nawiązaniem kontaktów z kobietami można napisać coś takiego xDDD

cały post brzmi jakbyś ukrywał jakąś swoją paskudną cechę. Nie jesteś czasem manipulatorem, kłamcą, nie masz ciagat do zdrad?


Proszę rozwiń ten temat, bo bardzo ciekawy jestem co tu się zadziało i jakim rozumowaniem kierowałaś się pisząc ten fragment.
To tak jakby komuś kto nie ma siły podnieść się samodzielnie z fotela zasugerować, że może ma za dużo mięśni i
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: dlatego nie ma sensu żeby kobieta dawała porady, do was zarywa po kilkadziesiąt facetów tygodniowo, facet może być jednym z nich, ale jak się nie wyróżnia z tłumu to z tego nici (a nie da się zmienić swojej atrakcyjności)
  • Odpowiedz