Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na wykop jest mnóstwo typowych normików, którzy na jakiekolwiek słowa "nie mogę znaleźć dziewczyny, bo jest ich nadwyżka a tinder i instagram zrobiły z nich roszczeniowe księżniczki" odpowiadają "hurr durr jesteś przegrywem, biedakiem i nudziarzem bez zainteresowań, jak byś był ogarnięty to byś miał mnóstwo dziewczyn wokół siebie, dziewczyny są super idealne tylko ty jesteś toksycznym stulejarzem".

Chcę zatem aby normicy mi wyjaśnili, dlaczego od wielu długich lat nie mogę sobie nikogo znaleźć. Mam 27 lvl a perspektyw na partnerkę zero. Po kolei na typowe normickie zarzuty:
- "bo jesteś biedak bez perspektyw", programista here, zarobki o wiele większe od średniej krajowej
- "bo jesteś niezaradnym maminsynkiem", własne mieszkanie, dobry samochód, wszystkie domowe obowiązki typu gotowanie, sprzątanie to żaden problem, rodziców odwiedzam kilka razy w roku
- "bo jesteś debilem bez wykształcenia", studia skończone, mgr inż.
- "bo jesteś brzydalem i karłem", 183cm wzrost, waga w normie, zakoli brak, pryszczy brak, włosy nie rude, twarz wg mnie całkiem ok, bez wad typu cofnięta żuchwa czy krzywy nos, zęby w nienagannym stanie
- "bo jesteś nudziarzem który tylko siedzi na komputerze", chodzę na basen, jeżdzę rowerem, robię prawo jazdy na motocykl, czytam książki, amatorsko bawię się w naukę gry na gitarze
- "bo jesteś toksycznym mizoginem", nic z tych rzeczy, nie jestem ani jakimś zgorzkniałym chamem ani jakimiś ciepłymi kluchami, jestem dla kobiet ogólnie miły ale nie daje sobie wejść na głowę, potrafię powiedzieć "nie" i nie ślinię się do każdej dziewczyny jaką widzę

Czekam teraz co jeszcze wymyśli normictwo żeby uzasadnić moją samotność.

To teraz wam powiem - możesz być super ciekawym facetem ale - gdy tak jak ja - przegrałeś lata życia gdy był czas na poznanie kogoś w naturalny sposób (szkoła, studia i praca) to jesteś stracony, a historie typu "poznał miłość życia w wieku lat 34" to tylko rzadkie wyjątki od reguły. Próbowałem setki razy aplikacji randkowych ale tam jeśli nie jesteś super przystojny to tracisz tylko czas. Inaczej w dzisiejszych czasach poznać kogoś się nie da, to już nie czasy gdy sąsiad przyprowadzał córkę i aranżował małżeństwo.

Czekam na konstruktywne komentarze i porady.
#samotnosc #depresja #smutek #tfwnogf #zalesie #zwiazki #smutek #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@steppenwolf90: XD celem jest znalezienie kobiety. I w tym ma Ci radzić facet, który nie ma bladego pojęcia o tym jak kobiecy mózg funkcjonuje, jakie ma oczekiwania, babskie "czerwone flagi" i tak dalej. Może właśnie dlatego jest #przegryw że bab nie słuchacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
I w tym ma Ci radzić facet, który nie ma bladego pojęcia o tym jak kobiecy mózg funkcjonuje, jakie ma oczekiwania, babskie "czerwone flagi" i tak dalej.


@jatylkozapytac: jak jaki podrywacz zaliczył ponad 100 kobiet to coś tam wie, to właśnie kobiety same nie wiedzą czego tak na prawdę chcą

XD celem jest znalezienie kobiety


@jatylkozapytac: a to niech OP już sobie najlepiej odpuści, jak w wieku prawie
  • Odpowiedz
@steppenwolf90:

jak jaki podrywacz zaliczył ponad 100 kobiet to coś tam wie, to właśnie kobiety same nie wiedzą czego tak na prawdę chcą

Ale OP nie chce zaruchac, tylko chce związku. Co ruchacz może wiedzieć o związkach?
Poza tym siksy i borderki nie wiedzą czego chcą od faceta. Takiej kobiety OP też nie szuka. Dojrzała emocjonalnie baba doskonale wie czego chce i jak to osiągnąć.
  • Odpowiedz
Ale OP nie chce zaruchac, tylko chce związku. Co ruchacz może wiedzieć o związkach?


@jatylkozapytac: jak ktoś zaruchał 100 kobiet, znajdzie i bez problemu taką do związku

Dojrzała emocjonalnie baba doskonale wie czego chce i jak to
  • Odpowiedz
@steppenwolf90: ale to nie moja wina, że trafiasz na takie baby :( gdybyś wiedział, jakie zachowania zwiastują tragedię w postaci 'jedno mówi, drugie robi" to byś od razu uciekał. A nie wiesz, bo bab nie słuchasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@kamyczeq: Z tym, że z żartami nie można też przesadzić w drugą stronę, bo łatwo wtedy wyjść na pajaca.

@AnonimoweMirkoWyznania: Jak nie jesteś z natury bardzo dynamiczny to gadką za dużo nie zdziałasz. Możesz mieć jako takiego social skilla, dobre poczucie humoru, zainteresowania, wiedze na wiele tematów, ale jak jesteś spokojny i masz przeciętny wygląd to cudów nie zdziałasz. Trzeba naprawdę być dynamicznym by umieć nadrobić mityczną gadką.
  • Odpowiedz
Prawdziak: @jatylkozapytac zdobyc to mozna szczyt gorski. Nie wiem po co uzywasz liczby mnogiej. Kazdy kto tu pisze ma swoje wlasne zdanie, to nie jest jakis kolektyw. Ale faktem jest, ze wasze rady sa oderwane od rzeczywistosci. Ty czy inna madrale z tego tematu jak @doomino nie rozumiecie jak to jest byc po tej drugiej stronie, tej ktorej przypisano, ze ma byc aktywna, ma zagadac, zaprosic itd. Od malego dostajecie atencje i wszystko wydaje sie wam proste.

Mowicie wyjdz do ludzi bo same gdzie tylko wyjdziecie poznajecie kogos. Nie musice jednak ryzykowac, wychodzic z inicjatywa. A rownoczescie macie pewnosc, ze kogos poznacie.

Zaburza sie wowczas wam punkt widzenia. Ktos tu uzyl wyzej slowa bawidamek. Dobrze one opisiuje tych wszystkich orbiterow. Zdaje sie wam, ze kazdy mezczyzna lubi te tance godowe, ze lubi zagadywac i byc tym bawidamkiem. A tak nie jest. Wielu ludziom to nie odpowiada. Jedni z nich robia to wbrew woli, inni sie poddaja. Nie zmienia to jednak faktu, ze nigdy nie beda tymi opisywanymi bawidamkami z bajera. I nie sa z tego powodu gorsi, nie maja gorszego charakteru etc, sa po
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zacznijmy id tego ze świat bardzo się zmienił, u kobiet po 30 nie występuje parcie na szkło o niby jakiś zegar biologiczny, powiem więcej, coraz mniej kobiet chce teraz dzieci, coraz wiecej zarabia na tyle dużo że mogą same się utrzymywać i spelniać swoje zyciowe ambicje. Defacto to facetom bardzoej potrzebne sa kobiety, nie mowie tu akurat o tobie, teraz faceci chowani sa pod kloszem, w domciu przy mamusi
  • Odpowiedz
FikuśnaMarzycielka: @Doomino i nie. To nie nasza decyzja. To bylaby akceptacja zasad tej gry, czyli gry, ktora nie opiera sie na zasadach fair play play. Granie w pilke nozna gdzie jedna druzyna ma 5 zawodnikow, a druga 11 nie jest gra, i wypisanie sie z niej nie czyni decyzji w braku checi wygrania ligi mistrzow.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

  • Odpowiedz
Prawdziak: @Doomino ja tego nei zmienie, ale to sie samo ciagle zmienia. Trzeba byc naprawde wyjatkowo naiwny, aby sie ludzic, ze dana kultura bedzie trwac wiecznie. I nie rozchodzi sie w tym temacie o sama ,,gre'', tylko oto, ze wasze rade sa nic nie warte, bo wy nie musicie nic robic. Kobiety moga praktycznie darowac dawanie jakichkolwiek rad bo ich wyjscie do ludzi znaczy tyle, ze wyszly i jakis typ wszystko za nie zrobil.

A w samej grze nie warto uczestniczyc. Lepiej to olac, jesli komus przeszkadza brak seksu to ma od tego prostytutki. Nie musi wtedy bawic sie w tance godowe i tracenie pieniedzy na zarcie kobiety. A kazda jednostka, ktora zdecyduje sie wlasnie to olac bedzie kolejnym martwym pikselem na patrycy bluepilla, az w koncu ta matryca padnie.

Z reszta nawet ci co robia to wbrew swojej woli nigdy nie stana sie ,,bawidamkiem''. Beda wykonywac debilne czynnosci pro forma zgodnie z poradnikiem PUA. Nie nauczyli sie tego za mlodu, nie sprawia im to przyjemnosci, robia to tylko, zeby miec w koncu kobiete marzac az ten kabaret sie skonczy. Ale nie udaje sie im to, bo to nie jest zgodne z ich charakterem i osobowym ,,ja''. Cale te gadanie, a wrecz narzucanie ,,stania sie'' zabawnym, posiadania bajery itp. bzdur przypomina to co starano sie zrobic z glownym bohaterem filmu ,,A Clockwork Orange''. Ale czlowieka nie zmienisz, mozesz mu narzucac, wrecz zmuszac, ale on zawsze pozostanie soba. I przegryw nigdy nie stanie sie bawidamkiem, co najwyzej kiepskim
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Moim zdaniem rady od kobiet jak zdobyć kobietę są więcej warte niż od np typka co nigdy nie trzymał za rękę. Nic nie narzucam, nikogo nie chce do niczego zmuszać. Jeżeli zagadanie jest dla kogoś taką ujmą to może zostać tym martwym pikselem. Przy tej nadwyżce mężczyzn i tak wielu nie ma szans na miłość i przekazanie genów. Czy zmieni to zasady gry? Musiałaby być naprawdę duża skala tego
  • Odpowiedz
Prawdziak: @Doomino zdobyc to mozna szczyt gorski. Swoja droga to sam fakt, ze ktos uzywa (mowie akurat o mezczyznach) tego slowa swiadczy o ich naprawde malutkim ego. Jest to wrecz smieszne ,,zdobywanie kobiety”.

A co do zagadania to jasnym jest, ze wyrok na zagadywanie na ulicy etc juz dawno temu zapadl. Ludzie przeszli do internetu, i z kazdym kolejnym rokiem bedzie co raz mniej osob atencjonujacych kobiety gdziekolwiek sie tylko da. Do tego prawodawstwo zachodnie, ktore idzie w kierunku feministycznym a ten traktuje to wrecz jako napastowanie. Tak wiec nikt nikogo w rl zagadywac nie bedzie. Co najwyzej bedzie wiecej placzu kobiet, ze ,,nie ma juz prawdziwych” mezczyzn.

A OP jedyne co moze dalej robic to probowac tindera. Moze sie jakims cudem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: hahaha ciekawa wizja xD to sobie czekaj na te czasy, może kiedyś nadejdą xD w ogóle nie wiem skąd wziąłeś to zagadywanie na ulicy. Ja polecałam szukać przez znajomych lub zapisać się na wolontariat.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zagadywanie na ulicy nigdy nie było skuteczne. Swoją drogą twoja wizja to piekło dla przeciętnych i brzydkich mężczyzn, bo na tinderze ocenia się tylko po wyglądzie. Ale jakoś ciężko mi uwierzyć, że pary nie będą się już poznawać przez znajomych, na koncertach, zajęciach czy wolontariatach. Jak ktoś się komuś spodoba irl to będą go szukać na social mediach by zagadać xD tak kobietę się zdobywa, nie dostaje się jej
  • Odpowiedz
Prawdziak: @Doomino te czasy juz nadeszly, feminizm+rozwoj technologiczny spodowal zanik meskiego wzorca spolecznego i z czasem bedzie zanikac on jeszcze bardziej. Wsrod przegrywow najmniej jest posrod rocznikow 80, troche wczesne 90, i im mlodszych tym wiecej. Im starsze pokolenie tym wiecej mialo spedzonego czasu w naturalnym srodowisku. Dzisiaj zas kazde juz dziecko ma dostep do telefonu i internetu, tym samym od malego rodza sie nowe normy spoleczne, normy jak poznaje
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kobiety nie dostosowały się do zmian, ale jednak to nie one mają problem. Może to Ci się wydać niepojęte, ale nie wszyscy wolontariusze food not bombs to wegetarianie / weganie. W ogóle nie musisz być wegetarianinem by spotykać się z wegetarianką. Mój partner je mięso, moje przyjaciółki wegetarianki / weganki również mają mięsożernych partnerów. W sumie to nie znam żadnej pary gdzie oboje byliby weganami / wegetarianami. Nie rozumiesz
  • Odpowiedz