Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na wykop jest mnóstwo typowych normików, którzy na jakiekolwiek słowa "nie mogę znaleźć dziewczyny, bo jest ich nadwyżka a tinder i instagram zrobiły z nich roszczeniowe księżniczki" odpowiadają "hurr durr jesteś przegrywem, biedakiem i nudziarzem bez zainteresowań, jak byś był ogarnięty to byś miał mnóstwo dziewczyn wokół siebie, dziewczyny są super idealne tylko ty jesteś toksycznym stulejarzem".

Chcę zatem aby normicy mi wyjaśnili, dlaczego od wielu długich lat nie mogę sobie nikogo znaleźć. Mam 27 lvl a perspektyw na partnerkę zero. Po kolei na typowe normickie zarzuty:
- "bo jesteś biedak bez perspektyw", programista here, zarobki o wiele większe od średniej krajowej
- "bo jesteś niezaradnym maminsynkiem", własne mieszkanie, dobry samochód, wszystkie domowe obowiązki typu gotowanie, sprzątanie to żaden problem, rodziców odwiedzam kilka razy w roku
- "bo jesteś debilem bez wykształcenia", studia skończone, mgr inż.
- "bo jesteś brzydalem i karłem", 183cm wzrost, waga w normie, zakoli brak, pryszczy brak, włosy nie rude, twarz wg mnie całkiem ok, bez wad typu cofnięta żuchwa czy krzywy nos, zęby w nienagannym stanie
- "bo jesteś nudziarzem który tylko siedzi na komputerze", chodzę na basen, jeżdzę rowerem, robię prawo jazdy na motocykl, czytam książki, amatorsko bawię się w naukę gry na gitarze
- "bo jesteś toksycznym mizoginem", nic z tych rzeczy, nie jestem ani jakimś zgorzkniałym chamem ani jakimiś ciepłymi kluchami, jestem dla kobiet ogólnie miły ale nie daje sobie wejść na głowę, potrafię powiedzieć "nie" i nie ślinię się do każdej dziewczyny jaką widzę

Czekam teraz co jeszcze wymyśli normictwo żeby uzasadnić moją samotność.

To teraz wam powiem - możesz być super ciekawym facetem ale - gdy tak jak ja - przegrałeś lata życia gdy był czas na poznanie kogoś w naturalny sposób (szkoła, studia i praca) to jesteś stracony, a historie typu "poznał miłość życia w wieku lat 34" to tylko rzadkie wyjątki od reguły. Próbowałem setki razy aplikacji randkowych ale tam jeśli nie jesteś super przystojny to tracisz tylko czas. Inaczej w dzisiejszych czasach poznać kogoś się nie da, to już nie czasy gdy sąsiad przyprowadzał córkę i aranżował małżeństwo.

Czekam na konstruktywne komentarze i porady.
#samotnosc #depresja #smutek #tfwnogf #zalesie #zwiazki #smutek #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: cały post brzmi jakbyś ukrywał jakąś swoją paskudną cechę. Nie jesteś czasem manipulatorem, kłamcą, nie masz ciagat do zdrad?
Jeśli nie - podkręć gadkę i zacznij zaczepiac kobiety, które wpadną Ci w oko np. na stacji benzynowej, w sklepie itp. Mówię serio. Stary, sprawdzony sposób, którego używa coraz mniej facetów przez co kobiety mają efekt "wow" gdy obcy koleś ot tak zagada ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@incydent_kakaowy: no nie wiem, można mieć po prostu poczucie humoru.. Sam takich ludzi mega lubię i dobrze się przy nich czuję, a jak spotykam się z kumplem to albo gadamy o technicznych rzeczach, albo się nudzimy. A taki dynamiczniak to zawsze rozluźni atmosferę :D
  • Odpowiedz
@incydent_kakaowy: no bo to też trzeba dawać znaki na coś więcej, dotyk nie dotyk, nie znam się xD
Sam sobie śmieszkowałem, miałem kumpele (byłem przyjacielem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) no ale bałem się zrobić dalszy krok i cóż..
Ale to nie działa tak że jesteś bogaty i już nic więcej nie musisz robić
  • Odpowiedz
@Apustaja: widziałeś coś takiego na żywo, znasz takie pary? Czy ktoś tak powiedział, wrzucił wybiórczo jakiś artykuł czy screen i generalizujesz
  • Odpowiedz