Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi co to za głupia moda. Zbyt krótkie nogawki, kolorowe skarpetki i #!$%@? buty? Za moich czasów jak ktoś miał krótkie nogawki to by życia nie miał w szkole (woda w piwnicy, spodnie po bracie). Kiedyś to było oznaką biedy. Dobra już pomijając to, przecież to wygląda obrzydliwie. #modameska #moda #heheszki #patologia
Pobierz
źródło: comment_xaWd0zcYz9dy5C5MNAH4XNyZKkMkH7Yb.jpg
  • 119
@jarzabek: ale jakie to jest interesowanie się xDDD przecież jak bym zobaczył jakiegoś pajaca to bym sobie śmiechnął pod nosem i tyle, nie rozkminiałbym jego całego życia przez najbliższy miesiąc, pewnie po minucie bym zapomniał całkowicie o jego istnieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ethics: to nie nowa moda, to część "mody" hipsterów. Oni zawsze byli dziwni i zblazowani, więc cokolwiek nie wymyślą to już mnie nie zdziwi :P Przestałem już zwracać uwagę na ubiór ludzi, dopóki nikt mnie nie zmusza do ubierania czegoś takiego to mam #!$%@?
@ethics:
Moda jak moda, często bywa idiotyczna (te gołe kostki w środku zimy xD), ale jak dla mnie tym lepiej, że coraz mniej ludzi obchodzi cudzy ubiór ¯\_(ツ)_/¯
bo mentalnie są już w cywilizacji zachodniej gdzie ubiór jest dla ciebie formą uzewnętrznienia swojej osoby, stąd kolorowe, niesztampowe, odważne, modne bądź modne "na odwrót" (czyli pierwsi hipsterzy) stroje. Oni sobie żyją i są szczęśliwi, nie czepiają się tych drugich, rozumieją że każdy ubiera się w to na co ma ochotę.


Natomiast są też tacy jak ty, czyli zakompleksione postpereelowskie, umysłowo biedne i ograniczone jednostki żyjące - nieświadomie - w sowieckiej rzeczywistości,
@ethics: Było takie powiedzenie "słuchaj się idioty to będziesz zimą w trampkach chodził". Codziennie widzę ludzi w trampkach i z odsłoniętymi kostkami. Jak czekają na przejściu dla pieszych to najczęściej tupią z zimna. Żyjemy chyba w najgorszych czasach. Idiotyczna moda, mniejszość rządzi większością.
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I UBIERAĆ SIĘ BĘDZIE MOŻNA TYLKO W CIUCHY Z BAZARU BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD UBIORĄ ZA KRÓTKIE SPODNIE
@ethics: recesja, wszystko coraz droższe i powoli lecz skutecznie starania ostatnich kilku kadencji naszych włodarzy spowodowały, że przykrótkie gacie nie są już powodem do pośmiewiska - stało się to ze względów ekonomicznych akceptowalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)