Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi co to za głupia moda. Zbyt krótkie nogawki, kolorowe skarpetki i #!$%@? buty? Za moich czasów jak ktoś miał krótkie nogawki to by życia nie miał w szkole (woda w piwnicy, spodnie po bracie). Kiedyś to było oznaką biedy. Dobra już pomijając to, przecież to wygląda obrzydliwie. #modameska #moda #heheszki #patologia
Pobierz ethics - Powiedzcie mi co to za głupia moda. Zbyt krótkie nogawki, kolorowe skarpetki...
źródło: comment_xaWd0zcYz9dy5C5MNAH4XNyZKkMkH7Yb.jpg
  • 119
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ethics: no właśnie zupelnie nie szanowny Panie XD daleki jest mi styl ubiernia się wyżej przez Ciebie wymieniony, który to Ty wytykasz i obrażasz w tym wpisie. Chciałem po prostu wiedziec z kim mam do czynienia i no cóż... do #gruparatowaniapoziomu Pan nie należysz. Miłego dnia życzę! Powodzenia w osiąganiu kolejnych celow na siłowni! Więcej zrozumienia i życzliwości dla bliźnich, jacykolwiek by oni nie byli (no chyba ze są złymi ludźmi
@Feedersick:

@ethics: zajebiście kiedyś było, przyszłes w za krótkich spodniach, jakiemuś niedorozwojowi się nie spodobało i nie miałeś życia w szkole, kurła kiedyś to było, zajebiście kiedyś było


@Feedersick: kiedyś jak zostawiłeś fajne buty, plecak itp w szatni na wf, szkolny basen to po wyjściu już ich mogłeś nie mieć. Taka moda
A jak ktoś chce to niech nawet chodzi z jedną nogawką do ziemi, drugą do kolan, co komu do tego. Sam lubię kolorowe skarpety, chociaż nie krótkie nogawki. Najlepiej nosić takie z dziesięciopaku z bazaru, o, wtedy to jest super poprawnie.