Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi co to za głupia moda. Zbyt krótkie nogawki, kolorowe skarpetki i #!$%@? buty? Za moich czasów jak ktoś miał krótkie nogawki to by życia nie miał w szkole (woda w piwnicy, spodnie po bracie). Kiedyś to było oznaką biedy. Dobra już pomijając to, przecież to wygląda obrzydliwie. #modameska #moda #heheszki #patologia
Pobierz ethics - Powiedzcie mi co to za głupia moda. Zbyt krótkie nogawki, kolorowe skarpetki...
źródło: comment_xaWd0zcYz9dy5C5MNAH4XNyZKkMkH7Yb.jpg
  • 119
Natomiast są też tacy jak ty, czyli zakompleksione postpereelowskie, umysłowo biedne i ograniczone jednostki żyjące - nieświadomie - w sowieckiej rzeczywistości, ubierające się w najgorsze, najtańsze i najbrzydsze barachło (z wyboru) - w myśl zasady nie wyróżniać się, zlać z tłumem i mieć ból dupska na punkcie innych. Najśmieszniejsze że z jednej strony są tacy jak ty, którzy się niemal gotują na myśl że można założyć coś wykraczające poza schemat a z
@ethics: też nie kumam. Tym bardziej w zimie chodzą w adidaskach, krótkie skarpety i odsłonięte kostki. Oczywiście szalik zajebiście wielki do tego, żeby w szyję nie było zimno - ale głowa już odsłonięta bo w czapce przecież głupio i się fryzura niszczy.
Moda ponad rozumem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ethics: wyobraźmy sobie zatem hipotetyczną sytuacje która byc moze nigdy nie miala ani nir bedzie miec miejsca ale byłaby jak najbardziej możliwa: ktoś skrajnie biedny dostał paczke z pomocy spolecznej albo innej organizacji z używaną odzieżą. W paczce same ubrania takie jak Twoje picrel. Nasz człowiek jako że nie ma za bardzo wyboru chodzi w tym, no w czymś musi. Również nazwałbyś jego odzież "pedalską"? Pedalskie może byc, w moim najgłębszym
@ethics dobijasz do 40? Bo tak bym obstawiał że to będzie mediana #!$%@? wiekowego p0laczkow, narzekanie na modę itd, pewnie kasjerki w żabce też próbujesz na 2zl #!$%@? ? Jak lecimy stereotypami to czemu mi tez nie nie wolno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ethics: Nazywanie pedalskim czegos co Tobie sie nie podoba bo tak i juz jest Twoim zdaniem fair? Serio? Z drugiej strony ktos moze Tobie wypomniec, ze wygladasz jak troglodyta, albo pedal. Witamy w XXI wieku, miejscu gdzie mozna nosic wszystko, nic i nikogo niepowinno to dziwic ani szokowac. Wkoncu spoleczenstwo zaczyna wychodzic z ram komunizmu i ludzie nosza sie jak chca ¯_(ツ)_/¯ Jesli irytuje Cie ta moda, to przypomnij sobie tylko