Wpis z mikrobloga

Przestawiam Wam ultimatywnego wygrywa... Traversa Beynona. W porównaniu z nim wszystkie Oskary których życie opisuje w moich pastach powinny założyć konto na Wykopie i postować pod tagiem przegryw. Travers zaczynał karierę jako męski model (a więc już na starcie życia wygrał w loterii genetycznej). W wielkim skrócie później w Australii (skąd pochodzi) otworzył firmę tytoniową której jest właścicielem (a więc wygrał w życie dzięki zaradności życiowej). Dzisiaj jest multi-milionerem. Na wzór Hugh Hefnera wybudował własną imprezową willę nazwaną "Candyshop Mansion". Urządza w niej hedonistyczne impreza syto zakrapiane orgiami z modelkami...
Pomimo tego, mieszka w owej posiadłości z żoną oraz czwórką dzieci! A... Byłbym zapomniał... w ich domu mieszkają jeszcze... 2 stałe kochanki! W artykule o nim na https://www.dailymail.co.uk możemy przeczytać, że jego żonie nie przeszkadza dzielnie się mężem z 30 innymi kobietami! (chodzi zapewne o ONS-y). Spory skandal w Australii wywołało drugie zdjęcie od lewej, u góry, po tym jak Beynon zamieścił je w internecie. Ukazuje ono owego milionera wyprowadzającego na smyczy jego żonę oraz jej najlepszą przyjaciółkę... Widzimy więc, że kobiety zrobią co tylko będziesz chciał jeśli dysponujesz odpowiednio wysokim LMS-em (Dla niewtajemniczonych Looks, Money, Status - wygląd, pieniądze, status społeczny. Jedynie te 3 rzeczy, są atrakcyjne dla kobiet).
#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw ##!$%@? #redpill #bluepill #codziennyblackpill #wyjsciezprzegrywu #rakcontent #logikarozowychpaskow #rozowepaski #hipergamia #wygryw #zwiazki #pieniadze #chad #chadowezycie
Pobierz B.....W - Przestawiam Wam ultimatywnego wygrywa... Traversa Beynona. W porównaniu z n...
źródło: comment_Va8GslH1aKyaWH82X7bnoJmXylkvavZg.jpg
  • 113
@NieMaSzans: ma znaczenie, ale ma też znaczenie co z nim robisz. To podporządkowywanie się sztucznym normom społecznym wyprodukowanym przez kolorowe magazyny i instagrama prowadzi do #!$%@? myślenia że zbyt wąskie ramiona i zbyt duży nos raz na zawsze cię szufladkują. Wiem to bo zawsze miałem raczej predyspozycje do zostania przegrywem, ale nie zostałem bo odnalazłem swoją niszę w tym #!$%@? świecie. Nie umialbym się zaklasyfikować tutaj nigdzie i myślę że wiele
Na wzór Hugh Hefnera wybudował własną imprezową willę nazwaną "Candyshop Mansion". Urządza w niej hedonistyczne impreza syto zakrapiane orgiami z modelkami...

Pomimo tego, mieszka w owej posiadłości z żoną oraz czwórką dzieci! A... Byłbym zapomniał... w ich domu mieszkają jeszcze... 2 stałe kochanki! W artykule o nim na https://www.dailymail.co.uk możemy przeczytać, że jego żonie nie przeszkadza dzielnie się mężem z 30 innymi kobietami! (chodzi zapewne o ONS-y). Spory skandal w Australii wywołało
@NieMaSzans: otóż są sztuczne. Kiedyś musiałeś być chadem żeby przeżyć dlatego kobiety laknely by być twoja, bo zapewnisz jej bezpieczeństwo jak ona będzie dbać o twoich potomków. Teraz gdy nie ma już naturalnych zagrożeń zewwnetrznych, to trzeba wywołać coś takiego sztucznie. W prawdziwym życiu jednak to się nie sprawdza, sprawdza się tylko w świecie jako wytworowi umysłu, który sobie nie może poradzić z tym prawdziwym.
otóż wg tej "info" grafiki powinienem