Wpis z mikrobloga

Mircy, ale #!$%@? akcja xD
Jeden z sąsiadów na moim osiedlu postanowił sobie przywłaszczyć ogólnodostępne miejsce parkingowe i postawić na nim słupek. Miejsca oczywiście nie wykupił, słupek był nielegalny i każdy na nim sobie parkował. Wróciłem któregoś dnia o 3 w nocy do domu, to było jedyne wolne miejsce, ja zapomniałem nawet o istnieniu tego słupka bo leżał opuszczony i tam zaparkowałem. Auto stało tydzień bo mam zazwyczaj jeszcze auto służbowe. Po tygodniu poszedłem go odpalić, popracował minutę i zdechł. Stwierdziłem, że pewnie nie mam paliwa i wskaźnik mnie oszukał bo to stare auto i coś mogło się zaciąć (Saab 900 NG, 1996 rok here).
Auto stało tak 2 miesiące bo stwierdziłem, że w sumie mam czym jeździć więc niech stoi. Teraz przywiozłem paliwo w kanistrze, kable rozruchowe i chciałem go odpalić.
Otwieram wlew paliwa a tam picrel xD
Ten idiota stwierdził, że skoro postawiłem auto na "jego" miejscu to mi je popsuje, żebym przypadkiem nie odjechał.

Ktoś wie jaka jest szansa, że wystarczy przepłukać bak, pompę i wymienić filtr i ożyje a jaka, że rozwaliło jeszcze wtryski? To prawdopodobnie jakiś cukier w tabletkach i jakieś czopki czy cholera wie co. Nie miałem rękawiczek a brzydziłem się tego dotknąć gołymi rękami więc nie sprawdzałem.
Nie wiem czy go reanimować czy blokować miejsce #!$%@? janusza do maja i się go pozbyć (bo do wtedy ma OC).

#mechanikasamochodowa #patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazpodludzi #saab
ArekJ - Mircy, ale #!$%@? akcja xD
Jeden z sąsiadów na moim osiedlu postanowił sobie...

źródło: comment_tHz0j4MOI57u0mAFTeYrF64lCvyeUoGF.jpg

Pobierz
  • 173
@arturro94: nie ma kamer. Zajmuje się montowaniem monitoringu i mam zboczenie na temat kamer i zawsze ich szukam wzrokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Adatoniewypada: Raczej nie. Idę się z kumplem spotkać, wezmę rękawiczki ze sobą to potem to wyjmę i zobaczę.

ALE MAM JUŻ PLAN
Rozwieszę ogłoszenia na osiedłu, że szukam świadków przestępstwa bo mam już jednego, ale potrzebuję więcej i dodam info, że można sprawę
@ArekJ: jak będziesz chciał zrobić porządek z autem to odkręć słupek, utnij szlifierką. Na klatce wywieś kartki ze za nielegalne przywłaszczanie miejsc parkingowych spółdzielnia będzie naliczała kary.

Jeśli wiesz które to jego auto to zrób mu psikusa. Jajko we wlot powietrza, cos małego a uprzykrzającego ( ͡° ͜ʖ ͡°)