Wpis z mikrobloga

UWAGA!!! Jeśli mój wczorajszy wpis nie wywołał u Ciebie nowotworu, to dzisiejszy na bank wywoła 4 stadium raka z licznymi przerzutami.

Na pewno już większość z Was widziała ten filmik. Dla tych którzy nie widzieli przedstawiam Państwu... Ultimatywną P0lkę - TyranoP0lkus REX.
Niezwykle hipergamiczny oraz agresywny gatunek. Prowadzi pasożytniczy tryb życia, odżywiając się zasobami samców wysokiej jakości.
Zwróćcie uwagę na roszczeniowy ton głosu, oraz aurę nienawiści, którą roztacza wokół siebie Olfaktoria.
Samo oglądanie tego filmu, powoduje u mnie namnażanie się komórek rakowych.
Jej zachowanie świadczy o tym, że sama siebie uważa za ostateczne stadium ewolucji człowieka - nadkobietę, z którą związek jest dla mężczyzny wstąpieniem do Ziemi Obiecanej. Przecież każdy facet marzy o tym, by coś takiego pasożytowało na jego zasobach, prawda? Od siebie oferuje...co właściwie? Sflaczałe piersi, oraz seks 2x w miesiącu?
-Ty masz za to:
-Wręczać jej kwiaty
-Być od niej inteligentniejszy (o to nie trudno w sumie)
-Mieć własną firmę i zarabiać ponad przeciętnie (inaczej jesteś nieudacznikiem dla Olfaktorii)
-Adorować
-Prawić komplementy
-Przepuszczać w drzwiach
-Nie obrażać się gdy ta nazwie Cię głupim (Po tonie głosu można się domyśleć, że raczej chodzi o notoryczne awantury)
-Płacić za nią
A przepraszam... Przecież ona jest "ambitna" bo prowadzi bloga o drogich badziewiach. Ręce opadają. Nie chce mieszkać dłużej na tej planecie.
Czy istnieje bardziej p0lacka P0lka od Olfaktorii?

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw ##!$%@? #redpill #bluepill #codziennyblackpill #wyjsciezprzegrywu #p0lka #zwiazki #rakcontent #logikarozowychpaskow #rozowepaski #hipergamia
B.....W - UWAGA!!! Jeśli mój wczorajszy wpis nie wywołał u Ciebie nowotworu, to dzisi...
  • 25
@Blackpill_RAW przecież ona gardzi feministkami i nie raz podkreślała wyraźnie, że feministką nie jest. Poza tym ta kobieta ma coś z deklem i jest strasznie odpychająca, a jej kariera opiera się właśnie na byciu kontrowersyjną i nieprzyjemną i gadaniu bzdur, byle o niej nie zapomniano. Więc brawo, dałeś się złapać i robisz dokładnie to czego ona chce.
@nika_blue
@kinlej
@Arcziii

Macie rację. Nie wiem czym się podniecać. Przecież ona nawet na tym kanale na YT nie ma jakoś dużo wyświetleń. Z tego dużej kasy nie ma. Może dostanie jakieś tam kosmetyki do wypróbowania, zaproszenie na event, gdzie będzie mogła zjeść zupę rybną z #!$%@? rekina, ale to nie jest dobra partia dla zaradnego i inteligentnego mężczyzny. No chyba, że na przelotny romans. Ba, nie jest to nawet partia dla