Wpis z mikrobloga

@Bunch: Wiesz, myślę, że to nie jest jakiś obowiązek. Jeździ ten kto ma ochotę i energię by się ruszyć. Pamiętam, że zazwyczaj to ja przyjeżdżałam i nie przeszkadzało mi to wcale. Czas i tak zleci i tak, nic się nie stanie jak poświecisz go na podróż
  • Odpowiedz
@Bunch: To przecież jest proste jak budowa cepa: Ty MUSISZ posiadać samochód i prawo jazdy, a kobieta tylko opcjonalnie

Tak jak One piszą 180cm+, Ty wpisuj prawo jazdy minimum kat B + doświadczenie
  • Odpowiedz
@Bunch: Też nie rozumiem, ustawiają jakąś dużą odległość, bo przecież 50-100 km to żaden problem, ale to nie problem dla Ciebie przyjechać, a dla niej? No przecież to facet powinien jeździć
  • Odpowiedz
@Bunch: standardzik, Ona będzie leżeć i pachnieć a Ty popylaj 200km. Dobrze, że te księżniczki weryfikujesz.
Kolega wyżej fajnie podpowiada, to wg mnie uczciwy deal.
Niech zasuwa, pewnie lubi podróże, wszystkie lubią podróże
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@LookAtMyHorse takie rzeczy dosc szybko stają się oczywiste. Czyli łatwo wychodzi na jaw jakie kto ma podejście do zawierania znajomości. Tutaj widzimy sytuację, że dana osobniczka nie ma żadnego zamiaru poświęcić się dla poznania drugiej strony. A z wszystkimi rzeczami którymi zachęca do jej poznania, czyli "przyjedź, to nie jest daleko" sie tak naprawdę sama nie zgadza. Bo jednak jej się nie chce bo wcale tak blisko nie jest. To już nie
  • Odpowiedz
@Bunch: jak różowa jest w stanie przyjechać do Ciebie to oznacza że jest na Ciebie najarana, masz dobry ryj i ogólnie jesteś pierwszy w kolejce.. widocznie ta ma w Ciebie #!$%@?..
  • Odpowiedz