Wpis z mikrobloga

Czy organizatorzy #studniowka moga zabronic wejscia za zaplacone miejsca?

Sprawa wyglada tak, ze razem ze znajomymi rok temu zalozylismy moto-klub, stworzylismy logo, nazwe I nosimy kurtki i akcesoria jak w "prawdziwych" MC. Jedna z kolezanek uslyszala, ze zamiast w garniturach mamy zamiar wlasnie przyjsc ubrani w skorzane spodnie, koszule i kamizelke cos w stylu jak picrel.

I od tego momentu zaczal sie jazgot, bo #rozowepaski z naszej szkoly chca, zeby ta studniowka wygladala Jak z bajki xD. Nawet nie chcecie slyszec Jakie glupoty powymyslaly.

To jest jedna z akcji, ktora mamy zamiar zrobic, zeby ta studniowka nie wygladala Jak z bajki. Niestety wydalo sie i rodzice, ktorzy organizuja studniowka probuja na Nas wymusic "normalny ubior", Bo inaczej nie zostaniemy wpuszczeni. Czy moga tak zrobic?

#logikarozowychpaskow #modameska #prawo
Pobierz przemianawdzika - Czy organizatorzy #studniowka moga zabronic wejscia za zaplacone mi...
źródło: comment_0LzfRkMLTrjpmMEZpjiRMDMbAWhCXUh1.jpg
  • 129
@przemianawdzika to nie jest kwestia wolności tylko dobrania odpowiedniego stroju do okazji. Studniówka jest balem i należy przyjść ubranym w strój wieczorowy. Dojrzałość polega również na tym, ze rozumie się takie rzeczy. I tu nie chodzi o aspiracje różowych, że chcą studniówkę jak z bajki, tylko o to że kilku typów nie umie w dobre wychowanie.
@0rm0 z tym szarym garniakiem to lekka przesada - ktoś może mieć pilniesze wydatki i idzie
Daj polakom fajny pomysł na hobby to założą stowarzyszenie i zrobią koncesję na naszywki XDDDDD


@MattePRL: tak mi się zdaję, że w USA są jeszcze bardziej #!$%@? na tym punkcie i tam #!$%@? za koszulkę Sons of Anarchy jest naprawdę realny, bo ma te ich MC i 1%, a i do nas moda na kluby przyszła z Niemiec gdzie w klubach potrafią siedzieć nieciekawe typy. Osobiście już wolę naszych Januszy na
@Kotlet_2137_schabowy: No wiem, ale w wieku 19 lat to na co możesz mieć uprawnienia? 125? 250? Szczerze nie wiem jak to po tych zmianach wygląda ale jakoś tak. No jak #!$%@?ą w tych kamizelkach na 125cm to bym się ze śmiechu #!$%@? na ulicy na ryj chyba widząc #!$%@? gang motocyklowy na rometach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡