Wpis z mikrobloga

Czy organizatorzy #studniowka moga zabronic wejscia za zaplacone miejsca?

Sprawa wyglada tak, ze razem ze znajomymi rok temu zalozylismy moto-klub, stworzylismy logo, nazwe I nosimy kurtki i akcesoria jak w "prawdziwych" MC. Jedna z kolezanek uslyszala, ze zamiast w garniturach mamy zamiar wlasnie przyjsc ubrani w skorzane spodnie, koszule i kamizelke cos w stylu jak picrel.

I od tego momentu zaczal sie jazgot, bo #rozowepaski z naszej szkoly chca, zeby ta studniowka wygladala Jak z bajki xD. Nawet nie chcecie slyszec Jakie glupoty powymyslaly.

To jest jedna z akcji, ktora mamy zamiar zrobic, zeby ta studniowka nie wygladala Jak z bajki. Niestety wydalo sie i rodzice, ktorzy organizuja studniowka probuja na Nas wymusic "normalny ubior", Bo inaczej nie zostaniemy wpuszczeni. Czy moga tak zrobic?

#logikarozowychpaskow #modameska #prawo
przemianawdzika - Czy organizatorzy #studniowka moga zabronic wejscia za zaplacone mi...

źródło: comment_0LzfRkMLTrjpmMEZpjiRMDMbAWhCXUh1.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
@drzuo: Google cie boli? XdXDXD
Nie siedze w temacie, wiem tyle co przeczytałem i ty też możesz sobie poczytać, chociaż domyślam się, że twoją jedyną lekturą są memy na wykopie XD (dodaje iksdeki, bo jak mniemam pomagają ci przetwarzać informacje) reszty się domyślam.
Polskie mc czerpią wzorce z tych z ameryki, o amerykańskich chyba słyszałeś? Swoją drogą Hellsi są też w europie i tak, są równie brutalni jak ci ze stanów.
Skoro czerpią z nich wzorce to nie są to incele, a raczej twarde typy wyjęte spod ciemnej gwiazdy.
Zakładając swój klub czują się ważni, ponieważ mają świadomość, że są wyjątkowi, nie wielu może przywdziać barwy klubowe. Czują przywiązanie do swoich zasad, tradycji i ziomków.
Jeżeli nagle jakiś incel zrobi sobie swój gang zamawiając naszywki z chin i jeżdżą na chińskiej pierdziawce, wtedy oni stają się śmieszni, bo ich zasady zaczynają więc
  • Odpowiedz
@drzuo: Zapomniałeś o xD, chyba żyłka wyskoczyła co?

Ale dobra, przyznaje tym tekstem mnie zgasiłeś, cofam co powiedziałem. MC to same piczki, złych ludzi nie ma, a już na pewno nie w Polsce, wyobraźnia mnie poniosła...
  • Odpowiedz
@Geraltzkiwi:

Znakomita większość z nich to wspaniali ludzie i pasjonaci, którzy nie robią nic złego. Ci którzy zajmują się działalnością przestępczą to odsetek. Bardzo niebezpieczny, ale jednak niewielki odsetek

— podsumowuje.
  • Odpowiedz
@KapitanTorpeda: ustawodawca dopuszcza możliwość "zablokowania" (ograniczenia mocy) motocykla do 47 koni, pod warunkiem, że fabrycznie moc motocykla nie przekracza dwukrotności 47 km, czyli litra na a2 nie zarejestrujesz, sześćsetki typu R6, czy CBR też nie zarejestrujesz, bo mają ponad 100 koni, ale wspomnianego gladiusa, czy mt-07, albo SV, er-6n(f) już spokojnie zarejestrujesz. Dodatkowo liczy się też stosunek mocy do masy, który nie może przekroczyć (o ile dobrze pamiętam) 0.2km/kg
  • Odpowiedz
@Shaggy_dg co do HA to nie dosc ze widzialem ich przejazdy to bylem na ich imprezie. Nie wszystkie kluby MC sa jak HA czy Bandidos ale nie pisz ze pozostale kluby MC to dziadki na Hondach. Są mocne polskie kluby MC i jak OP z kolegami pojechaliby w swoich barwach na impreze organizowaną przez klub kongresowy to w najlepszym wypadku wróciliby bez kamizelek
  • Odpowiedz
@Geraltzkiwi: https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/byly-funkcjonariusz-cbs-ujawnia-prawde-o-dzialalnosci-gangow-motocyklowych-w-polsce/y5gwpj.amp

TLDR Szwab pokłócił się z Polakiem, pobił go i zerwał mu taką śmieszną kurtkę.
W odwecie Polacy zdemolowali lokal niemieckiego mc, obili ich i zabrali ich kurtki. Policja rozkłada ręce - nie ma zgłoszenia.
Niemcy w odwecie podpalili siedzibę Polaków, znowu najemca nie chciał współpracować z policją.
To był 2012 rok, w sumie masz racje, nie te czasy, przecież to było ze 30
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: popieram inicjatywę motzno. Umówcie się po cichu, w szkole powiedzcie że przychodzicie w garniakach a przyjdzcie w tych kamzach co za problem. Jeżeli komuś wieczór psuje jak inni wyglądają to niech idzie na inną imprezę.
  • Odpowiedz