Wpis z mikrobloga

@apaczacz: @jestem_na_dworzu: jezu co za kreatura o ludzie. tak jak w gimnazjum odkrylem tora i potrafilem normalnie ogladac jakies filmiki z gwaltow albo jak zabijaja dzieci w jakichs brazyliach czy innych fabrykach aids i zostalo mi troche tej krawedziowosci - tak tu mnie literalnie dzwiglo i poczulem tresc zoladkowa w gardle. kraje europy to rozne kolory plasteliny a polska jest mieszanka wszystkich
Wykopki w 2020
Ale mam #!$%@? ryj, zakola, nigdy nie wyjdę z przegrywu, gnębili mnie w szkole, jestem zniszczony psychicznie

Też wykopki

ona zostala wyslana z przyszlosci zeby wyeliminowac przyszlego przywodce ruchu oporu, prosze troche szacunku!

jezu co za kreatura o ludzie. tak jak w gimnazjum odkrylem tora i potrafilem normalnie ogladac jakies filmiki z gwaltow albo jak zabijaja dzieci w jakichs brazyliach czy innych fabrykach aids i zostalo mi troche tej
pragnę zaznaczyć ze te ryje maja bardzo uwydatnione niedoskonałości i rysy przez janusza fotografii albo jakas inna sikse fotograf wywodząca sie z photobloga czy maxmodels... na kazdym zdjeciu ten sam post process. Nie nadajacy sie do uzytku przy zdjeciach ludzi. Jakis taki podchodzący pod hdr z domieszką clarity o dziwnych ustaiweniach tonalnych gdzie jaskraawe partie obrazu sa obnizane do tego stopnia ze szarzeją... to bardzo niekorzystnie wpływa na wygląd skory, uwydatnia kazdy