Wpis z mikrobloga

@Borealny: wrzucila kiedys na instagrama tlumaczenie. W skrocie: shitpostowala po duzej ilosci alkoholu. Wiekszosc z tego co pisala to byly totalne bzdury ktore nigdy nie mialy miejsca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@slodziak: @gezorrr: nie żeby coś ale ja również shitpostowalem w taki sam sposób chwaląc się różnymi głupotami w wielu 19 lat. Ja przez to przeszedłem i mogę uwierzyć że ten ktoś inny przez to przeszedł.
  • Odpowiedz
@korbikulec: ( ͡° ͜ʖ ͡°) no bo oczywistym jest, ze mozna sie #!$%@? tylko w przeciagu jednego wieczora, prawda?

Na wykopie czasami juz po 5 minutach pod znaleziskiem nie mozna usunac komentarzy.

Ja zwyczajnie przedstawiam jej wersje wydarzen, a nie gapie sie na wszystko tylko z jednej strony bez pytania sie drugiej jak to w zwyczaju ma Wykop.
  • Odpowiedz
@slodziak: w jak pięknych żyjemy czasach że wystarczy umiejętność korzystania z google by wiedzieć czy dane dziewczę opierniczało w Liceum hurtowo kiełby czy jednak dbało o reputację

Choć zabawne jest to że nadal w głowach studentek 1 roku są one w nowym wielkim mieście anonimowe i nikt nie odnajdzie z czasem ich "historii" :)
  • Odpowiedz
@slodziak: ruchanie sie z chinczykami. O cie panie, to gorzej niz z wlochami, hiszpanami, rumunami i ukrami. Caly swiat sie smieje z azjatow ze ich kobiety wybieraja bialych, a tu glupia polka jeszcze tam jedzie i sie z nimi brandzluje.
  • Odpowiedz