Wpis z mikrobloga

niestety sam używam iPhone i potwierdzam, że gdy baterii jest poniżej 30% to potrafi się urządzenie wyłączyć


@GrindujTopy: Tak z ciekawosci, ktorego masz iphone? Ja od 2 lat uzywam 8 i nigdy mi się to nie zdarzyło jeszcze xd
  • Odpowiedz
Niestety wszyscy moi znajomi co mają telefony od Apple na to narzekają, jak tylko temperatura jest bliższa 0C to bateria w telefonie momentalnie się rozładowuje. Ja w swoim gówno samsungu nie mam o dziwo tego problemu, ale wiem, że w wielu telefonach na androidzie też się to dzieję.
  • Odpowiedz
mam iPhone trzeci rok, używam normalnie zimą, na dworze, nigdy nie miałem problemu z tym. Za to Wy na androidzie chyba macie jakieś problemy z wydajnością z czasem użytkowania? ()

To dlatego nie mam problemów z nim, bo nie dopuszczam, żeby bateria spadała poniżej 30%


@wykry: dzban XD telefon za parę kafli przynajmniej w momencie zakupu i "ee tam, wyłącza się bo się
  • Odpowiedz
@login-jest-zajety: to dalej używaj swojego samsunga a po roku bądź jeleniem i korzystaj z niego mówiąc że nie spowolnił XD Ja z IPhone nigdy nie miałem problemu, baterii starcza mi od rana do wieczora z tym co robię na nim i to mi pasuje..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykry: Przecież IPhone też spowalnia i jest to opcja fabryczna, którą możesz wyłączyć ale przekłada się to podobno na drastyczniejsze zużycie baterii. Więc co to za pieprzenie głupot w ogóle? XD
  • Odpowiedz
@login-jest-zajety @Reezu Nie wierze XD Porównujesz spadek wydajności produktów  do produktów np. Samsunga? XD Już nie kupi się pewnie ale jakbyś kupił nowego np. iPhone 5s i używał np. 3 lata to po tych 3 latach NA PEWNO byś odczuł mniejsze spowolnienie względem tych lat niż na samsungu. iPhone dalej byś używał myśląc, że nie spowolnił (pomimo, że tak by się stało trochę) a na samsungu po 3 latach
  • Odpowiedz
@wykry: Ja używałem dwa lata Xiaomi Mi5 i też nie zamierzałem go zmienić bo dobrze działał, aparat był spoko, no i aktualizację dostawał do najnowszego MIUI. NO I NA PEWNO JEST COŚ NA RZECZY. Widzę, że jesteś jednym z tych zatwardzonych fanbojów Apple. No cóż, życzę Ci powodzenia w życiu.
  • Odpowiedz
@Reezu: Nie jestem XD Lubię  tylko ze względu na iOS bo jest prosty, trochę ograniczony ale nie przeszkadza mi to i najbardziej dlatego bo jest wydajny nawet po dwóch latach, czego nie można powiedzieć o androidzie bo na androidzie odczujemy spowolnienie, może zwykły śmiertelnik który używa tel tylko do SMS, połączeń i internetu nie odczuje tego, No i iOS dostaje aktualizacje nawet przez 5 lat a android? 2 lata
  • Odpowiedz