Wpis z mikrobloga

@TrapDoor: Niestety tak to jest, jak się robi porządna metalowa obudowę, która szybko odprowadza ciepło, ale przynajmniej czujesz ze masz w ręce telefon, a nie kawałek lekkiego plastiku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TrapDoor: mam iPhone trzeci rok, używam normalnie zimą, na dworze, nigdy nie miałem problemu z tym. Za to Wy na androidzie chyba macie jakieś problemy z wydajnością z czasem użytkowania? ()
  • Odpowiedz
@wykry: niestety sam używam iPhone i potwierdzam, że gdy baterii jest poniżej 30% to potrafi się urządzenie wyłączyć na dworze jeśli jest zimno. dodam, że mam oryginalną i dobrą baterię.
  • Odpowiedz
@J-R_Cooper: Akurat Plastik jest lepszy do telefonów. Lepiej amortyzuje, nie rysuje się jak aluminium i nie odkształca (jak #!$%@? to pęknie). To wszystko to pogoń za modą i "exclusive". A szkło to wgl nieporozumienie xd
  • Odpowiedz
@levusek1992: Zgadzam się, generalnie plastik lepiej wypełni swoje zadanie, ale dla mnie na przykład po przejściu na iPhone to jest mega plus ze jest metalowa obudowa, mam przynajmniej poczucie ze trzymam coś porządnego w ręce, a to przekłada się na to, ze bardziej uważam na telefon, bo go najzwyczajniej w świece czuje :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@levusek1992: potwierdzam, wcześniej miałem telefon z plastikowymi pleckami i mogłem go upuszczać ile wlezie, przetrwały wszystko. Teraz mam metalowe i po pierwszym upadku lekko się wgniotły xD Od tamtego czasu noszę w case
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TrapDoor: Nie wiem o co chodzi z tym iPhonem, ale moja dziewczyna miała ten problem w SE, a teraz w 8. 30% baterii, wyciągasz tel z kieszeni i nie żyje. Ciekawe czy iPhone jest popularny na Syberii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jamniki2: apple dba o ciebie żebyś szybko wrócił do ciepłego domu zamiast bawić się telefonem na mrozie i się przeziębić. Tak miało być! Kolejny feature którego nie ma android ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz