Wpis z mikrobloga

@wyscigowawyscigowka:

Najgorsze co mozna zrobic to wjechac z tymi samymi plytkami do lazienki, zawsze ten sam efekt jak by lazienka byla w korytarzu

Bzdura, w małych mieszkaniach to się świetnie sprawdza i optycznie powiększa przestrzeń. Tylko to musi być duży (90x90 albo 120x120), najlepiej kwadratowy i najlepiej położony też na ścianach łazienki gres, a nie taki koszmarek rodem z #polskiedomy jak na OP.
Pobierz Dutch - @wyscigowawyscigowka: 
Najgorsze co mozna zrobic to wjechac z tymi samymi ply...
źródło: comment_0DrfPNgUrE7jvfahcjmOwgugJm1IQDCU.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szej: to ja mam kran, baterie prysznicowa i bidette z omniresa. Odpływ prysznica mam z oltens. Kibel, stelaż i umywalkę z roca. Mam podobne płytki marmurowe do Twoich. Super na ścianie wyglądają.
Marazzi mam w korytarzu, tylko model allmarble.
@jmyung: długo już używasz? Chcę do siebie cały zestaw do dwóch łazienek kupić tej firmy. Teściowie mają kilka elementów u siebie, ale to dość świeży montaż, więc chcę wiedzieć, jak to się sprawdza po czasie.
@szej: nie lepiej było zamontować kibel z wbudowanym bidetem?


@JacekBalcerzak: dokładnie, już u kilku znajomych w końcu doszło do likwidacji bidetu bo normalnie zagracał i niespecjalnie często był używany. Bidetokibel to zupełnie inny poziom wygody...
ta miska jest taką samą umywalką jak każda inna. Dlaczego miałaby być niepraktyczna?

@agaciksa: Jak będziesz szybko myła ręce albo cokolwiek nad tą miską to sama się przekonasz. Wychlapiesz wodę poza obręb i w zwykłej umywalce nic się nie wydarzy, bo woda albo spłynie albo zostanie na zabudowie ceramicznej i wyschnie. Tutaj zaś skapie na dół i albo będziesz miała mokre drewno na szafce albo mokre panele.


@Halbr: widziałem jeszcze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stevemaster: dopiero pół roku więc ciężko powiedzieć. Ale po wykonaniu mogę powiedzieć że są bardzo dobrej jakości. Żadnych elementów plastikowych, wszystko mosiądz i stal nierdzewna. Zresztą architekt nam te firme polecil (bo grohe już dużo droższe są). Mam Omniresa czarny komplet podtynkowy prysznic Y, baterie pod rynkową na umywalkę i bidette czarna.
Moja rozowa chciała bidet, ja nie chciałem miejsca zużywać i architekt poradził baterie bidette. Omnires ma super zestawik i
Pobierz jmyung - @stevemaster: dopiero pół roku więc ciężko powiedzieć. Ale po wykonaniu mogę...
źródło: comment_5yJbRLAlcFp5I33o6veseMzMGoKRXijm.jpg