Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 231
@dktr: Już widzę tego grubego Grzegorza albo takiego anorektycznie chudego Macieja 2 metry wzrostu który bohatersko popina na serwis służbowym Fiatem Pandą bo jakiejs Krejzi Pati w korpo która wiecznie żuje gumę, zawinął się papier w takiej olbrzymiej jak Barbakan drukarce biurowej po czym przez 2 godziny z błyskiem w oku tłumaczy jej zawiłości związane z magicznym procesem zwanym drukowaniem i wpływem używania innej czcionki w Wordzie na środowisko naturalne, po
Już widzę tego grubego Grzegorza albo takiego anorektycznie chudego Macieja 2 metry wzrostu który bohatersko popina na serwis służbowym Fiatem Pandą


@SmokeProspector: Najgorzej, bo można się zagapić i tak już zostać do końca swoich dni. Podobnie z administracją - zagapisz się i do 40 turlasz się w kurzu przeciągając skrętki w jakichś januszexach czy konfigurujesz router w jakiejś firmie tudzież tyle samo lat siedzisz i co najwyżej pani wiesi z sekretariatu
@dktr: ostatnio znalazłem wpis na jakimś forum elektronicznym. Widać, że chłopaki mają mózg. Wpadł jakiś nowy i pyta o podstawowe pierdoły. A oni mu wyjaśniają, z detalami, ale też w wersji uproszczonej, żeby zrozumiał, a pomijając to, co nieistotne. Idealna forma komunikacji z nowicjuszem. 100% przeciwieństwo do elektrody. Do teraz jestem w szoku, bo forum elektroniczne kojarzy mi się tylko z burakami z elektrody (sam kiedyś nieświadomy zadałem tam pytanie xd)
@sisalessa: dostał warna za to, że nie zmienił cytowanego posta? Przecież skoro się cytuje to oryginał, a nie jakiś edytowany po swojemu. No chyba, ze post ma kilka stron a4 to wtedy tylko wybrany fragment powinno się cytować, ale nadal w oryginale. Co za dzbany XD
Mam wrażenie, że moderacji płacą 60 groszy za każde #!$%@? się do użytkownika.
@dktr: Ciekawe z czego wynika ta specyfika elektrody, sam jestem elektronikiem i gdy zaczynałem naukę to myślałem, że na elektrodzie w razie potrzeby znajdę materiały lub kogoś kto mi pomoże w końcu tam są "profesjonaliści". Po kilku pierwszych postach i kilku nowych tematach w działach typu piaskownika przeniosłem się na fora anglojęzyczne, na których po ludzku dostajesz odpowiedź albo podpowiedź poszukaj tu i tu. Takiego zjawiska nie zauważyłem natomiast na forach
@Bekon2000: to nie tak, ze tam tylko sa debile sami

Tan siedza czesto specjalisci, fachowcy, wieloletni doswiadczeni techniczni pracownicy.
Po prostu brak im ogłady internetowej, czesto nie chca i nie lubia sie dzieluc wiedza z ludzmi nietechnicznymi (w koncu ich zdaniem, skoro nue wiesz to powinienes fachowca oplacic) takze dosyc skomplikowana kwestia.

Natomiast ten typ z watku to burak zwykly
@sonic302: Często to wynika z tego, że jesteś po prostu przegrywem mentalnym bo sorry, ale kto siedzi 15 lat na jednym forum będąc specjalistą pomagając ludziom pro bono i często odpowiadając na te same pytania po raz n-ty? Ulewa im się z poczucia wyższości, elitarności oraz monotonii.

Każdy kto modował jakieś mniejsze forum wie ile takich dzbanów przychodzi, którzy nie umieją poszukać przed, pisać po polsku czy wyjaśnić co jest i