Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

630

"Znajdowali je w walizkach, pocięte na części. Tak handlowali Polkami

"Znajdowali je w walizkach, pocięte na części. Tak handlowali Polkami

Izabela Żukowska wyjechała do Belgii jako opiekunka dzieci. Miała wtedy 20 lat i 3-letnią córkę Sandrę. Na miejscu trafiła jednak do piekła. Jej ciała nigdy nie odnaleziono. Dawny właściciel kafejki, Włoch, przyznał, że w połowie lat 90. przyjeżdżały nawet dwie, trzy nowe dziewczyny tygodniowo

gheost1410
gheost1410
gheost1410
z
onet.pl
dodany: 16.05.2026, 19:05:15
  • #
    poityka
  • #
    przestepstwo
  • #
    porwania
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Wspaniałe miasto Amsterdam
Bed_Kriczer
z youtu.be
  • 22

Komentarze (121)

najlepsze

KarmazynowyAstrofizyk
KarmazynowyAstrofizyk
16.05.2026, 19:25:28 via Wykop
  • 928
A tak se dodam losowe foto z neta.
KarmazynowyAstrofizyk - A tak se dodam losowe foto z neta.

źródło: imgJZfAsN-3bf2bd6

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Polished_RAW
Polished_RAW
16.05.2026, 19:51:50 via Wykop
  • 275
@zassijt0: smiec
  • Odpowiedz
FoolyKewly
FoolyKewly
17.05.2026, 09:49:24 via Wykop
  • 448
@KarmazynowyAstrofizyk: Nawet sobie nie wyobrażam jak musi się czuć dziewczyna co była jej ofiarą a teraz widzi jak to szmacisko jest w telewizji, Tańcu z Gwiazdami etc.

Gdzie są Lemparty i inne gwiazdeczki które tak płaczą o los kobiet i feminism i robią protesty na pół polski jak dziewczyna umarła przez odmówienie aborcji kiedy promuje się kobiety które wykorzystywały dziewczyny i robiły handel ludźmi?
  • Odpowiedz

Earna
Earna
16.05.2026, 21:20:45 via Android
  • 286
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Earna
Earna
17.05.2026, 06:43:26 via Android
  • 65
@chlopiec_kucyk
Bardzo dobre pytanie.

https://wikispooks.com/wiki/Dutroux_Affair/Premature_death
24 osoby podane z imienia i nazwiska..
  • Odpowiedz
WielkaPesaNarodowa
WielkaPesaNarodowa
17.05.2026, 12:00:43 via Wykop
  • 15
@Earna: polecam też film 'Operacja Maldoror'
  • Odpowiedz
lunaexoriens
lunaexoriens
17.05.2026, 14:26:32 via Wykop
  • 172
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Symmachus
Symmachus
17.05.2026, 14:33:47 via Android
  • 22
@lunaexoriens: też mnie to denerwuje jak i masa znalezisk pod tytułem że mężczyźni mają gorzej. Zero jedynkowe czarno białe myślenie. A ludzie są po prostu ludźmi, zwykłymi istotami myślącymi o sobie jako głównym bohaterze swojej opowieści, ale nie, lepiej stworzyć sobie potwory ulepione z różnych grup społecznych i upuszczać na nie swoje frustracje. Mem że polska to nie jest kraj dla ludzi wiecznie żywy.
  • Odpowiedz
BlogoslawionyTwarozyc
BlogoslawionyTwarozyc
17.05.2026, 19:04:28 via Wykop
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
snorli12
snorli12
17.05.2026, 06:45:37 via Wykop
  • 116
W latach 90. rzeczywiście istniał poważny problem wyjazdów kobiet z Europy Środkowo Wschodniej do pracy za granicą, gdzie część z nich padała ofiarą siatek przestępczych zajmujących się handlem ludźmi i prostytucją przymusową. W takich sprawach pojawiały się też śledztwa prowadzone w kilku krajach Europy.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FOTEL
FOTEL
17.05.2026, 07:47:56 via Wykop
  • 226
@snorli12: ach cudowne lata 90 gdy ludzie byli dla siebie normalni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vVXVv
vVXVv
vVXVv
17.05.2026, 13:21:03 via Wykop
  • 10
@JerzJerzy: Wiadomo, w dniu 01.01.1990 wszystko dobre, co opisujesz skończyło się natychmiastowo i tak samo błyskawicznie zaczęły się te "złe" czasy, a źli ludzie pojawili się znikąd.
  • Odpowiedz
giorgioborgio
giorgioborgio
17.05.2026, 12:48:38 via Android
  • 68
Polska to taki dziwny kraj. Niby edukacja, niby dynamiczny rozwój gospodarczy, niby chcemy zaliczać się do zachodu, ale ta mentalność tak jakby wschodnia... Przecież za handel żywym towarem można zostać u nas powszechnie rozpoznawanym celebrytą, kreowanym w mediach na człowieka sukcesu. Chore to jest i nie do pomyślenia jak bardzo zidiociałe mamy społeczeństwo.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kudlaty777
Kudlaty777
Kudlaty777
17.05.2026, 14:13:03 via Wykop
  • 6
@giorgioborgio: Ok a co ma do tego fakt czy należymy do wschodniej czy zachodniej europy? Że na zachodzie niema takich sytuacji? A gdzje jeździły te wszystkie niewolnice? do Rosji? Czy może jednak do Europy zachodniej właśnie? Ty masz jakieś dziwne kompleksy związane ze wschodem. Wydaje ci się że wschód jest synonimem zła wszelkiego. Tymczasem nie o wschód i zachód idzie ale o bidne i bogate kraje. Zawsze jest tak że
  • Odpowiedz
giorgioborgio
giorgioborgio
17.05.2026, 15:31:16 via Android
  • 6
@263473: No tak, trochę tak. Nie wszyscy, ale wielu, bez podziału na wiek i płeć.
  • Odpowiedz
Kaser
Kaser
17.05.2026, 09:55:11 via Wykop
  • 61
Takie życie lat 90 bieda.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Spioszeq
Spioszeq
17.05.2026, 11:48:14 via Wykop
  • 45
@Kaser:
No co ty Polska teraz ma najgorzej. Wedługg wykopkow jeszcze rok i będzie tragedia i tak co roku wieszczą to samo
  • Odpowiedz
nalot_1
nalot_1
17.05.2026, 12:02:48 via Android
  • 50
@Kaser: A tak niektórzy tęsknią za tymi latami. Ja też kojarzę je tylko z biedą, szarością, brakiem perspektyw i alkoholizmem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
17.05.2026, 12:00:10 via Wykop
  • 46
A pamiętacie taki belgijski serial Matrioszki? Serio świetny portret całego tego półświatka został tam zobrazowany. To nie jest tak że łapią babę, buch do samochodu i ją wieżą ot tak. Tam jest cała skomplikowana sieć zależności i układów między ofiarami, a napastnikami, gdzie ci drudzy też nie są takimi jednoznacznymi postaciami, tylko niezłymi manipulatorami potrafiącymi uzależniać.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jamajskikanion
jamajskikanion
17.05.2026, 17:56:07 via Wykop
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
BlogoslawionyTwarozyc
BlogoslawionyTwarozyc
17.05.2026, 19:00:23 via Wykop
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mrjetro
mrjetro
17.05.2026, 12:51:38 via Wykop
  • 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
17.05.2026, 15:01:26 via Wykop
  • 18
@mrjetro: Zawsze tak było, choćby wszelkie konkursy piękności, miss itp to werbunki do ruchania pustych dup, te które dają zwykle wgyrywaja te eliminacje.
  • Odpowiedz
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
WyZeJaOlkoholikAjaNiePije
17.05.2026, 11:59:12 via Wykop
  • 16
Artykul premium, co tu wykopac, te pare minijek tekstu?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dalamar
Dalamar
17.05.2026, 12:21:25 via Wykop
  • 24
@WyZeJaOlkoholikAjaNiePije: tytuł dziecko, tytuł. Już od ponad dekady na wykopie nikt nie czyta zalinkowanych artykułów, tylko tytuł, ewentualnie opis znaleziska. I jak zgadza się z aktualną wykopową narracją to wykopujemy, a jak nie to zakopujemy, proste. Krzykliwy, emocjonalnie nacechowany tytuł to podstawa znaleziska z płomieniem.
Dalamar - @WyZeJaOlkoholikAjaNiePije: tytuł dziecko, tytuł. Już od ponad dekady na wy...

źródło: 0c96c0196afd9d0e2b7d3000aa1f7db6f2471f83a430f110b8c2009786076a8d

Pobierz
  • Odpowiedz
kristoflampart
kristoflampart
17.05.2026, 21:48:56 via Android
  • 1
@WyZeJaOlkoholikAjaNiePije: wyślij źródło strony jakiemuś LLMowi, to ci ogarnie skrypt dla tampermonkey do wyciągania tekstu. Onet wrzuca cały tekst w źródło, tylko nie wyświetla jak nie ma premium.
  • Odpowiedz
amcio
amcio
amcio
17.05.2026, 16:51:54 via Wykop
  • 11
W latach 90- jako młody chłopak, pamiętam z podwórka jedną dziewczynę co wyjechała do Berlina. Po jakimś czasie wróciła, w odwiedziny do matki- fura kosmos dla nas nieosiągalna- ale jej styl, znajomi z którymi przyjechała -odrazu skojarzenie b----l, s-x, itp. Nie wiem co dziś. I jeden, kolegi brat -starszy o 5l od nas, rok chyba 94 wyjechał do Belgii. Dla nas woow, zachód- młode wilki itp. Przyjechał ze dwa lata potem z
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4066
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3177
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3133
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3059
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2630
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #konie
  • #prawo
  • #konfederacja
  • #uniaeuropejska
  • #lewica
  • #rzad
  • #heheszki
  • #pis
  • #wroclaw
  • #finanse
  • #wykop
  • #podatki
  • #smolensk
  • #tasma
  • #tvn

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking