Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tutaj @Saber9321
Mam już dosyć bycia autystycznym śmieciem i cieniasem który ciągle polega na innych i ucieka od rzeczywistości. W nowy rok wrócę na siłownie, popracuję nad tężyzną fizyczną i psychiczną. Będę wytrwały w swoich postanowieniach i postaram się by nie zabrakło mi motywacji i samozaparcia. Spróbuję pokonać drogę do wyjścia z tego gówna czyli #depresja #przegryw #problemypsychiczne wiecie co? przekonałem się, że z bycia przegrywem płyną korzyści dzięki byciu nerdem i socjopatą wiem jak ten gówniany świat działa, jacy są ludzie, społeczeństwo, kobiety itd. Nie potrzebuję do życia kobiety związek się nie opłaca mężczyzna daje więcej niż kobieta, a ona w zamian dostęp do szpary będę żył jak będę chciał, a nie jak większość marionetek (normicy, nieświadomi ludzie) nie będę wierzył w coś co nie istnieje (bozia) i tańczył jak mi zagrają tak będzie najlepiej. Wolność, bycie niezależnym i spełnienie moich marzeń to jest dla mnie najważniejsze.I teraz do was przegrywy znalezienie pasożyta (kobiety) który będzie opróżniał wam portfel, źle działał na psychike itd nie rozwiąże waszych problemów. Odpuśćcie sobie to skoro dobrze wiemy jakie są kobiety i rozwijajcie się i róbcie wszystko by wasze marzenia i zrozumcie jedną rzecz która wam pomoże biegać za tzipką PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIE ISTNIEJE. A tak btw jeśli szczytem waszych marzeń jest posiadanie dziewczyny albo penis into vagina to to podchodzi pod ##!$%@? bo nawet ktoś taki jak ja ma marzenia od dzieciaka ambitniejsze niż zakisić ogóra od dziecka chciałem odkrywać świat, zostać super graczem, silnym człowiekiem albo kimś popularnym kto dla ludzi świeci przykładem i tak jest do dzisiaj. Nie użalajcie się nad sobą i najważniejsze WIĘCEJ DZIAŁANIA NIŻ GADANIA I MYŚLENIA elo!
#takaprawda #oswiadczenie #wychodzimyzprzegrywu #niepelnosprawnosc #ateizm #niebieskiepaski #rozowepaski #gorzkiezale #pozegnanie #postanowienianoworoczne #zycie #asperger #autyzm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 9
Saber: @kzxx: Jakąś weryfikacje wprowadzili, podobno numeru już użyłem gdzieś i nie mogę się zarejestrować więc lipton, a stare konto nie odzyskam, bo już całkowicie usunięte hehe czasy kiedy miało się bordo aż łezka się w oku kręci
@Krul_Marcineusz_Pierfszy: Dzięki bro i szczęśliwego nowego roku Ci życzę, sam chciałbym tak jak oni, ale poczytałem wykop i wiem jak działa życie i że prawdziwa miłość nie istnieje.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Saber: @kzxx: A jeśli pytasz dlaczego uważam, że rasa ludzka powinna wyginąć to powiem tak, nienawidzę ludzi bo mam dużo ku temu powodów uważam, że zwierzęta są lepsze. Np one zabijają słabe potomstwo, a ludzie są tacy niehumanitarni, że pozwalają się męczyć dzieciakowi ze słabymi genami, downem itp

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua