Wpis z mikrobloga

  • 5
Jakby to powiedzieć, musisz sobie to postanowić, ja miałem trudna sytuację ale się mocno zmotywowałem, zacząłem robić muzykę i to wszystko sprawiło że postanowiłem zmienić nastawienie
  • Odpowiedz
@LubieDlugoSpac: Najpierw musisz sobie udowodnić, że pozytywne myślenie daje pozytywne rezultaty w świecie, dlatego warto myśleć pozytywnie. Chcesz to Ci podam namiary na 6 miesięczne szkolenie, które mnie mega poukładało, w tym właśnie głównie myślenie. 1100 zł za jeden zjazd w Warszawie, których jest 6. Jeden zjazd to 3 dni po 8h, co jak sobie przeliczysz wychodzi 45 zł za godzinę, czyli znacznie mniej niż życzy sobie psychiatra. Wyjdziesz innym człowiekiem.
  • Odpowiedz
@LubieDlugoSpac: Możesz się przestawiać, ale jak otoczenie wokół Ciebie będzie gówniane, to i Twoje samopoczucie będzie gówniane.
Zły stan psychiczny jest Twoim problemem. Z problemami się nie walczy. Na problemy znajduje się rozwiązania i to właśnie rozwiązania działają, a nie walka.
Zacznij robić coś DLA SIEBIE, może zacznij od miejsca w którym mieszkasz, zrób sobie przytulny pokój, wywal stare rzeczy, znajdź na internecie jakieś pomysły na pokój i jego organizację. Taka
  • Odpowiedz
Kiedy będziesz słuchał tego, co psychoterapeuta ma do powiedzenia i stwierdzisz w którymś momencie, że ten pan nie ma racji w tym co mówi, to właśnie będzie moment w którym to Twoje myślenie działa w zły sposób i musisz się zastanowić nad sobą
  • Odpowiedz
  • 2
@Dimetox Dziękuję. Od siebie dodałbym jeszcze kanał Twoja nowa świadomość. Można znaleźć u niego trochę filmów dotyczących psychologii
  • Odpowiedz
@LubieDlugoSpac: najłatwiej to codziennie zapisywać 3 rzeczy, za które jesteś wdzięczny (sobie, światu, innym). Czy jesteś w stanie codziennie podziękować za 3 rzeczy, tak szczerze?
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: Taniej albo w podobnych pieniądzach wyjdzie roczna psychoterapia prowadzona przez profesjonalistę a nie szamańskie metody self made kołczów bez szkoły. Koleś zadał pytanie pod tagami o nerwicy i depresji wiec straci te 6k niczego nie rozwiązując idąc na te bzdury.
  • Odpowiedz
@Dimetox: Przypadkiem trafiłem na twój wpis i wszystko sie zgadza, ale:

Jeżeli masz w głowie pewne złe myśli, które męczą Cię od dłuższego czasu, to za każdym razem, kiedy się pojawiają mów sobie "przestań!", "zamknij się!" i zrób coś takiego, co odciągnie Cię od takiego myślenia.


Z tym zupełnie nie mogę się zgodzić. W ten sposób uciekasz od problemu i nie pozwalasz sobie myśleć. Niewolisz sam siebie w swojej głowie. (
  • Odpowiedz